Наука / Марину В'язовську нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня
Президент України Володимир Зеленський нагородив математикиню Марину В'язовську орденом «За заслуги» І ступеня.
Президент України Володимир Зеленський нагородив математикиню Марину В'язовську орденом «За заслуги» І ступеня.
Науковці представили ЗМІ Інтелектуальну медичну систему діагностики для визначення ступенів активності туберкульозу у хворих.
Науковці, які працюють на науковій станції імені Вернадського, отримали результати вуглецевого аналізу решток синього кита, які вже багато років лежать на острові Расмуссен.
З нагоди Дня Незалежності України в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України 19 серпня 2021 року відбулася міжнародна науково-практична конференція
24 червня відбудуться комітетські слухання на тему: «Перший рік грантового фінансування Національним фондом досліджень України: проблеми і перспективи».
Інтерв'ю з відомим ученим в галузі металургії, міністром промисловості у 1995—1997 роках, доктором технічних наук, професором Валерієм Мазуром.
Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо скасування нового правопису.
На засіданні уряду прийнято постанову щодо затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Національній академії наук на створення сучасної спеціалізованої лабораторії для роботи з інфекційними матеріалами.
У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо встановлення відповідальності за передачу академічних творів із порушенням принципів академічної доброчесності.
Учені вимагають збільшити фінансування Національної та галузевих академій наук та розпочати виконувати норми Закону «Про наукову і науково-технічну діяльність».
Сьогодні на розширеному засіданні парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій шукатимуть відповіді на ці запитання.
З нагоди святкування Всесвітнього тижня космосу Житомир відвідала американська астронавтка з українським корінням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.
У НАСА знали, що Патон зумів розробити для ракетобудування нові проривні технології, але в таке повірити не могли.
Про проблеми української космічної галузі розповідає голова Державного космічного агентства України (ДКА України) Павло Дегтяренко.