Суспільство / А і Б сиділи на трубі, або Подайте, не минайте, бо переночувати ніде
Внаслідок грубого порушення технологічного процесу частина червонокнижної риби загинула у перенаселених штучних водоймах.
Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі реалізовує в області програму «Власний дім».
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» ворог гатив з артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм.
1 березня виникла загроза повної заборони діяльності громад і священнослужителів української Церкви і повної конфіскації майна громад та депортації священиків з підконтрольної «ДНР» території.
Реалізація нового проекту з безплатною мережею Wi-Fi з точною доступу «Kyiv Smart City» дасть змогу жителям і гостям Києва отримати вільний доступ до мережі Інтернет.
Програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України, яка відтепер буде єдиним платником. У березні почнеться процес підписання договорів із аптеками по всій країні.
Запрошуємо до дискусії. Нинішня медична реформа - не має нічого спільного з лікуванням наших громадян, стверджує академік Анатолій Пешко. А як вважаєте ви?
Свій «Діалог з Кобзарем» Іван Марчук розпочав у вісімдесяті роки. «Коли вийшла збірка «Голос моєї душі» і отримала дуже позитивні відгуки, я вирішив, що тепер дожив до Шевченка».
І сьогодні Тарас Шевченко з нами, на передньому краї боротьби з російськими окупантами за нашу свободу і державність.
Довести свою правоту в судах ПАТ "Укрнафта" не може. За інформацією юристів ПАТ, адміністративні суди всіх інстанцій, як за шаблоном, відмовляли «Укрнафті» навіть розглянути її позов.
«Тарас Шевченко в зоні бойових дій» - так називалася виставка, організована в черкаському музеї «Кобзаря» Тараса Шевченка.
Ми продовжуємо розмову з воїнами... Роман Щербина "Привид", Сергій "Ушатий", Надя Богович «Руда», "Сирота"...
Квітковий живопис у творчості найяскравіших художниць Великої Британії 17-18 ст. та української мисткині Марії Примаченко.
У Биківнянському лісі під Києвом, де у 1937-1938 роках було створено «спецділянку» — могильник НКВС, поховано від 70 до 100 тисяч наших співвітчизників.