Суспільство / Ми розучилися думати, бо перестаємо читати
Чи доживуть вітчизняні часописи до своїх ювілеїв, коли виконають усі вказівки влади?
Чи доживуть вітчизняні часописи до своїх ювілеїв, коли виконають усі вказівки влади?
У Києві відкрилася фотовиставка «Сильні духом. Мами», на якій представлені художні портрети матерів воїнів та історії їхніх загиблих у російсько-українській війні синів.
Під час святкування Дня пам’яті та примирення, у якому взяли участь ветерани УПА, Радянської армії, бійці, які воюють в АТО.
На Херсонщині — черговий гучний скандал, пов’язаний із цькуванням дитини.
Для цього уряд затвердить єдині вимоги до рівня володіння українською мовою як іноземною та порядок проведення сертифікаційного іспиту з української мови.
Листи остарбайтерів із Київщини, яких у 1943—1944 роках примусово вивезли до Німеччини, знайшли адресатів.
Історія життя 94-річного ветерана Другої світової війни Олексія Тихоновича Ліхторовича, який мешкає у Луцьку.
Історія життя колишнього лейтенанта медичної служби, кавалера орденів Вітчизняної війни, Богдана Хмельницького та «За мужність» Ксенії Кирган із села Клембівка, що на Вінниччині.
Німецькі державні структури, громадські організації намагаються повернути родичам імена померлих чи знищених тут радянських військовополонених.
У Полтавській обласній бібліотеці ім. І. Котляревського представили книгу Григорія Сердюка «Величний подвиг Козельщинського краю».
«Марш за науку», яким 5 травня пройшли у Києві кілька сотень учених, ще раз нагадав, що сильної економіки й майбутнього в держави без розвитку науки немає.
Виставка на підтримку військовополонених моряків «Повернення доДому» дісталася Кропивницького і розгорнулася в обласному художньому музеї.
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики - провідний науково-дослідний підрозділ КНУ
Пошуковці громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Каховка» на Херсонщині відкопали останки двох солдатів вермахту - сапера та єгеря з елітної німецької частини.
Історія родини фронтовика Марка Пилиповича Линченка з Кропивницького.
Так похвалився один із найстаріших жителів Малина, 97-річний ветеран праці, особа з інвалідністю І групи внаслідок Другої світової війни Олександр Іванович Халепа (на знімку).
У Брамі Заборовського Національного заповідника «Софія Київська» триває виставка робіт зі скла Ольги Турецької під назвою 'Пробудження'.
Про життя ветерана Другої світової війни Івана Бацмая.
Учасник Другої світової війни, один із найстарших жителів Кіровоградщини Трохим Дзюбенко відзначив свій 100-річний ювілей.
В Івано-Франківській області відбулися пам’ятні заходи, присвячені сімдесятим роковинам останнього бою командира групи УПА-Захід Василя Сидора.