Культура / І рушник вишиваний...
Ільмі Умеров присвятив все своє життя справі повернення свого народу на Батьківщину - до Криму, але зараз, через свою прямоту та непохитність, він вдруге втратив Батьківщину.
На IX Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», який відбувся у Києві 22—26 травня, встановлено одразу кілька рекордів.
В Інституті демографії та соціальних досліджень імені М. Птухи НАНУ презентували атлас «Українці в США: демографічні та соціально-економічні характеристики».
На півночі Волинської області ще й досі на деревах можна побачити вулики-колоди, якими користувалися бджолярі сотні років тому.
Cьогодні — Міжнародний день захисту дітей.
Правоохоронці Управління поліції охорони в Рівненській області побували в гостях у вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації, що в селі Олександрія.
Вихованка спеціалізованої школи-інтернату для дітей з особливими потребами третьокласниця Орина Суровцева написала книжку «Пригоди дідуся Трая» (на знімку).
У Яблунівській спеціалізованій школі-інтернаті пролунав останній дзвоник.
Побачила світ сорок перша книжка відомого українського письменника Юрія Шипа «Моя любов мої краяни».
У передостанній день весни в Національній опереті, за сприяння Посольства Угорщини в Україні, відбувся унікальний гала-концерт «Вечір угорської Оперети».
У Хмельницькому відбувся І фестиваль оркестрових шоу-програм «АртМажорШоу».
Із незвичайною добіркою мініатюрних книжок ознайомили депутатів Вінницької облради працівники обласної наукової бібліотеки імені Тімірязєва.
Про історико-культурний заповідник «Качанівка», що нині належить до Ічнянського району на Чернігівщині.
У Товаристві «Знання» України презентували роботу мистецтвознавця Петра Нестеренка «Шевченкіана в екслібрисі: 1917—2017».
Завдяки децентралізації Варва стала центром ОТГ, долучивши до себе кілька невеличких сусідніх сіл із шістьма сотнями мешканців.
Презентація культурно-мистецького проекту «Байки UA: діти для дітей» відбулася в прес-центрі Національної спілки журналістів України.
Національний університет «Києво-Могилянська академія» та відома компанія ЕРАМ започаткували дворічну магістерську програму «Інженерія програмного забезпечення».
Київська муніципальна академія музики імені Р. М. Глієра та Національний університет «Острозька академія» уклали угоду про спільну наукову і творчу діяльність.
Форму і час проведення свята останнього дзвоника навчальні заклади визначають самостійно.