Суспільство / Гордон у співдружності зі спецслужбами?
Після появи другого інтерв’ю з Гіркіним ввечері 18 травня під офісом редакції видання, яке очолює Дмитро Гордон, на знак протесту зібралося кілька десятків активістів.
Після появи другого інтерв’ю з Гіркіним ввечері 18 травня під офісом редакції видання, яке очолює Дмитро Гордон, на знак протесту зібралося кілька десятків активістів.
Карантин в Україні триватиме до 22 червня, але з пом’якшувальними заходами.
22 травня — День перепоховання Т. Г. Шевченка.
Пару чобітків, на кшталт тих, які гоголівський коваль мріяв добути для коханої, несподівано відшукали в колекції Херсонського обласного краєзнавчого музею.
На Сумщині сталася резонансна кримінальна подія: невідомі зловмисники вчинили напад на сімейне фермерське господарство «Едельвейс-2007», офіс якого розташований у Бурині.
Директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Ігор Бойко розповів про ситуацію на КПВВ.
МОЗ опублікував Проект тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.
До Дня пам’яті жертв політичних репресій: Трагічна історія родини Адамчиків.
Глибоцькому району Чернівецької області, котрий чи не найбільше уражений COVID-19, не надали допомогу у боротьбі з епідемією.
Столиця поступово відходить від карантинного мораторію. Щоправда, тому більше сприяє весна, погода й утома киян сидіти в домашній самоізоляції.
18 травня набула чинності постанова Кабінету Міністрів про державне регулювання цін на товари, які мають соціальну значущість, а також товари, призначені для боротьби з епідемією.
Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко розповів про дистанційне навчання на карантині.
До Дня пам’яті жертв політичних репресій: Трагічна історія родини Адамчиків.
Яскравим прикладом успішної організації власної справи за сприяння служби зайнятості є історія підприємця Романа Гришина (на знімку) із селища Млинів на Рівненщині.
У селищі Коцюбинському під Києвом екоактивісти вирощують у горщиках червонокнижну рослину любку дволисту, аби висадити її на березі річки Любки.
Трагічні сторінки з історії родини просвітянина Анатолія Ковальчука, яку не оминули комуністичні репресії.
Наталя Кучмистенко – одна із сотень тисяч українців, які заробляють на хліб у Польщі.
На Сумщині сталася резонансна кримінальна подія: невідомі зловмисники вчинили напад на сімейне фермерське господарство ''Едельвейс – 2007'', офіс якого розташований у Бурині.
Галузевий державний архів Українського інституту національної пам’яті відкрив Консультаційний пункт з пошуку інформації про репресованих.
Шановні наші читачі! Не забудьте оформити передплату на «Голос України» на друге півріччя 2020 року українською або російською мовами.