Суспільство / Злітав у космос… і прокинувся
Космонавтами жартома називають своїх лікарів деякі пацієнти ковідних відділень лікарень. Про це розповів військовик однієї з частин, що дислокується на Вінниччині.
Космонавтами жартома називають своїх лікарів деякі пацієнти ковідних відділень лікарень. Про це розповів військовик однієї з частин, що дислокується на Вінниччині.
У Сумах будують унікальний дитсадок.
Мобільний причал-велетень для військових кораблів виготовили на херсонській верфі.
Дмитро Вяльцев розповів «Голосу України» свою історію, яка почалася з ним і його сім’єю в Чорноморському порту.
Дорослі тут згадують іграшки свого дитинства. А діти — дізнаються багато цікавого про способи виготовлення, матеріали, форми та види ялинкових прикрас минулого.
Про випікання традиційного обрядового різдвяного печива, яке здавна називали панянками, мешканка селища Котельва, що на Полтавщині, Оксана Дорошенко (на знімку) знала й до заміжжя.
Чим, питаєте, запам’ятався 2020 рік?
Рік, що минає, всім запам’ятався насамперед пандемією коронавірусу. Та, озираючись назад, помічаю в ньому не тільки, як раніше казали, страшне, сумне й політичне.
Український гурт «Танок на Майдані Конґо» — ТНМК — якраз перед Новорічними святами випустив пісню про 2020-й — «Хороший рік / Поганий рік».
Дороги завжди були слабким місцем України. Їх низька якість не лише гальмувала розвиток економіки, а й істотно підривала імідж нашої держави, позиціонуючи її як країну чи не з найгіршими в Європі дорогами.
2020 рік кинув людству неабиякий виклик. Пандемія коронавірусу паралізувала всю планету. Але не варто забувати, що у найтемніший час народжується світанок.
Геніальна українська поетеса Ліна Костенко філософськи-образно писала «Історія стоїть біля дороги та й дивиться, хто їде по соші».
На Прикарпатті оновлено рекордну кількість шляхів і мостів, а в Службі автодоріг розробляють проекти реконструкції наявної мережі транспортного сполучення та будівництва нової.
На в’їздах до Полтави основними автомагістралями з’явилися нові інформаційні панно. На них до назви міста додали нинішній герб обласного центру (на знімку).
Івано-Франківська обласна прокуратура через суд відстояла право Національної академії аграрних наук на 707 гектарів.
У Луцьку культурно-мистецький центр «Красне» збагатився на раритетний рояль Алли Опейди, який став окрасою його картинної галереї.
У Кременчуці на Полтавщині підбили підсумки міського етапу традиційного конкурсу-виставки «Збережи ялинку».
Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький на зустрічі з провідним науковцем, академіком НАНУ, професором Еллою Лібановою обговорив необхідність проведення регіонального перепису населення.
Інтерв'ю з в. о. ректора Луганського національного аграрного університету Ростиславом Подольським.
Тетяна Олефіренко вперше переступила поріг управління соціального захисту населення Новоукраїнської райдержадміністрації у пошуках роботи понад 20 років тому.