Медицина / COVID-19: до кінця літа два рекорди
Пам’ятник видатному українському поету, композитору і хоровому диригенту, професору, народному артисту України Івану Сльоті відкрили на його малій батьківщині — у селі Яснозір’я на Черкащині.
У день святкування 30-річчя Незалежності України в Києві, біля пам’ятника Великому Кобзареві, урочисто нагородили цьогорічних лауреатів високої Народної Шевченківської відзнаки.
28 серпня — День пам’яті жертв депортації німців
Ще 30 років тому за розголошення таємниці про цей об’єкт могли назавжди позбавити волі, а нині він доступний для широкого загалу. Йдеться про єдиний у світі Музей Ракетних військ стратегічного призначення.
За даними МОЗу на ранок 26 серпня, в Україні за добу зафіксовано 1 581 новий випадок зараження COVID-19.
СБУ викрила схему незаконного видобутку базальту в промислових масштабах. Підпільні кар’єри були облаштовані на території Рівненської області.
Учені зробили вагомий внесок у становлення й розвиток незалежної української держави.
Цілодобово без вихідних працюють будівельники вантового й балкового мостів через Дніпро в Запоріжжі.
До 30-річчя Незалежності чернігівське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка за сприяння партій — Радикальної та Народного Руху — видало довідник «Чернігівщина: 30 років незалежності України. Керівна еліта».
Понад 30 років тому, 1 січня 1991 року, в свій безпричальний рейс вирушив перший «інформаційний криголам» нашої держави — газета «Голос України».
Заслужена художниця України Олександра Теліженко з Черкас вважає, що високі символи працюють у великому просторі.
Такою була воля генія українського народу Тараса Шевченка: навічно спочити на Канівських горах, щоб з них, тихих і величних, «було видно, було чути, як реве ревучий»...
МОЗ не втомлюється закликати українців вакцинуватися.