Суспільство / Замість фестивалю гостинності й миру — вечір пам’яті та шани
![Замість фестивалю гостинності й миру — вечір пам’яті та шани](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2023/07/030723/bucha5.jpg)
Вісім років поспіль у мальовничому міському парку Бучі в рамках відзначення Дня Конституції України влаштовують музичний фестиваль.
Вісім років поспіль у мальовничому міському парку Бучі в рамках відзначення Дня Конституції України влаштовують музичний фестиваль.
Вінничанка Марія Онищук (на знімку), випускниця Вінницького ліцею № 17, набрала 600 балів під час складання Національного мультипредметного тесту.
У селі Мартинівка Парафіївської громади урочисто відкрили відреставрований бюст Тараса Шевченка — він був розстріляний російськими окупантами навесні минулого року.
Політична карикатура.
Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко анонсував проект з розробки стратегічної візії Києво-Печерської лаври «Нова формація українськості».
Хмельницький обласний художній музей за підтримки Українського культурного фонду організовує арт-резиденцію та запрошує до участі українських живописців.
У Національному музеї «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9) щойно завершився виставковий проєкт Владислава Шерешевського під провокативною назвою «Київська перепічка».
На базі навчально-практичного центру кулінарії та кейтерингу, що працює в Київському професійному коледжі мистецтва та технологій сервісу, відбувся конкурс серед майбутніх кухарів.
Переможці традиційного конкурсу самодіяльної творчості серед вишів Дніпра «Студентська весна-2023» віддали отримані призові гроші на придбання автівки для ЗСУ.
Майже все своє професійне життя Зоя Яготіна (на знімку) віддала викладанню математики та фізики в загальноосвітній школі.
За підсумками основної сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ) найкращий результат - 200 балів з усіх трьох предметів - отримали півсотні абітурієнтів.
Політична карикатура.
Подія 22 роки тому наприкінці червня, коли Папа Іван Павло ІІ беатифікував 28 українських мучеників за віру Христову, стала знаковою для суспільства.
Днями всі учасники основної сесії Національного мультипредметного тесту отримали свої результати (вони з'явилися в електронних кабінетах 28 червня), а відтак - матимуть змогу брати участь у вступній кампанії.
На базі навчально-практичного центру кулінарії та кейтерингу, що працює в Київському професійному коледжі мистецтва та технологій сервісу, відбувся конкурс серед майбутніх кухарів.
У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відбувся концерт партесного співу, присвячений пам’яті музикознавця та режисера дитячого телеканала «Малятко TV» Івана Кузьмінського.
У праведній боротьбі з ворогом допомагають віра та Божі сили.
Політична карикатура.
У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» до Дня Конституції відкрили виставку-галерею «Україна. Становлення державності».
Історія двох жінок — переселенки з Донеччини Ірини (на знімку ліворуч) та вінничанки Наталії, яких об’єднало те, що їхні сини боронять країну.