Суспільство / Над Києвом дзвін пам’яті та надії лунатиме щодня
Києво-Печерська лавра започаткувала акцію із вшанування героїв, які зникли безвісти або перебувають у ворожому полоні «Дзвін пам’яті та надії».
Києво-Печерська лавра започаткувала акцію із вшанування героїв, які зникли безвісти або перебувають у ворожому полоні «Дзвін пам’яті та надії».
Ці портрети ніхто не замовляв і не просив. Замовила їх сама художниця Ганна Криволап, її душа.
УІНП презентував перші фахові висновки Експертної комісії з питань визначення належності об’єктів до символіки російської імперської політики.
Політична карикатура та ілюстрація.
Сарненський історико-етнографічний музей отримав від Миколи Бендюка у подарунок оригінальну листівку Ніла Хасевича.
Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» мамі загиблого героя — молодшого сержанта 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Дмитра Шкурнова.
Сьогодні — Міжнародний день волонтерів.
Політична карикатура та ілюстрація.
У селищі Чорнухи на Полтавщині, де понад три століття тому народився майбутній неперевершений філософ і просвітитель, відбулися заходи на пошанування видатного земляка.
До Списку документальної спадщини ЮНЕСКО «Пам’ять світу» планують включити 148 документів 1940—1965 років.
Політична карикатура.
Разом з усім цивілізованим світом щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.
Круглий стіл «Захист і підтримка дітей та сімей, які постраждали від війни в Україні: досвід, виклики та можливості» відбувся у Хмельницькому.
Шанувальникам «Голосу України».
Політична карикатура.
Чотирнадцять пам’ятних знаків на спомин про жертв штучного голоду 1932—1933 років, організованого комуністичним режимом, зруйнували російські загарбники на території Іванівської громади на Херсонщині, про що повідомляють окупаційні ресурси.
Таке цінне надбання для майбутнього Музею цеглярства й кахлярства, який планують відкрити в Опішні як черговий підрозділ Національного музею гончарства, передав колекціонер з Києва Дмитро Музичук.
У столичному Будинку кіно відбувся показ документального фільму «Хроніки 7-ї роти» режисера Вадима Єрмоленка та Сергія Тахмазова — автора ідеї, продюсера й оператора в одній особі.
Уперше за 30 років після реконструкції великої дзвіниці Києво-Печерської лаври відкрили доступ на верхні яруси колись найвищої у Східній Європі споруди.