У комітетах Верховної Ради / Безпечне середовище — спільне завдання всіх органів влади
![Безпечне середовище — спільне завдання всіх органів влади](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2023/07/170723/kom1.jpg)
Представники Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності взяли участь в обговоренні комплексного проєкту «Безпечне середовище».
Представники Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності взяли участь в обговоренні комплексного проєкту «Безпечне середовище».
Всупереч військової агресії рф проти України держава постійно допомагає аграріям у забезпеченні продовольчої безпеки, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.
Заслухали доповідь Дмитра Лубінця «Нерозквітлі. Порушення прав українських дітей на тимчасово окупованих територіях України та у Росії: депортація, мілітаризація, індоктринація».
Верховна Рада підтримала постанову №9408 й внесла на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних санкцій до представників спортивних організацій рф і республіки білорусь, які активно підтримують війну проти України.
Відбулася нарада Міністерства економіки України із замовниками та постачальниками продукції енергетичного машинобудування.
Підручники для українських шкіл друкуватимуть коштом державного бюджету та міжнародних донорів.
Попри військову агресію рф проти України держава допомагає аграріям безпечно виконувати свою місію - забезпечувати продовольчу безпеку.
Прийняття та реалізація проєкту закону №9437 дозволить у короткий термін завершити весь комплекс будівельних робіт щодо Національного музею Голодомору-геноциду.
Народні депутати в співпраці з Мінекономіки планують прийняття проекту закону України «Про державні резерви» (реєстр. № 9079)
Комітет з питань економічного розвитку розглянув проект закону про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» щодо використання майна національними закладами вищої освіти державної форми власності (реєстр. № 9415).
Заступники голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка та Максим Павлюк взяли участь у круглому столі, організованому Міністерством юстиції за підтримки Проєкту ЄС «Право-Justice».
Представлено документи щодо чергових етапів роботи з пілотними програмами комплексного відновлення території територіальної громади.
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала естонським колегам за візит до України і за підтримку.
Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг провів виїзне засідання щодо надійності енергопостачання Одеського регіону та розвитку розподіленої генерації.
Комітет з питань інтеграції України до ЄС розглянув законопроєкт щодо зміцнення обороноздатності у контексті євроатлантичної інтеграції України.
Міністерство охорони здоров’я підтримало ідею легалізації в Україні медичного канабісу, оскільки препарати на основі цієї речовини дуже необхідні мільйонам пацієнтів у нашій державі.
Перед самітом НАТО у Вільнюсі українська влада намагається на всіх рівнях заручитися максимальною підтримкою партнерів.
Про це заявив народний депутат, заступник голови парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в ПА НАТО Єгор Чернєв.
В рамках візиту народні депутати - члени Комітету провели низку зустрічей.
На шляху до своїх колонізаторських цілей ворог вчинив велику кількість воєнних злочинів та забрав життя тисяч мирних громадян України.