Агрополітика / Дві пари працьовитих рук — велика сила
Дикі медоносні бджоли, які відіграють велику роль у житті лісу, запилюючи рослини, збереглися до наших часів лише завдяки зусиллям бортників.
Урожай ранніх зернових-2019 буде не нижчим за минулорічний, — заступник очільника Міністерства аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.
Як захистити рослини від ненажерливого шкідника, розповіли фахівці з управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Полуниця на Закарпатті є потужною складовою фінансового обігу в краї.
З початку року фермери Херсона одержали 16 мільйонів гривень дотацій на утримання загалом 11 тисяч телят, але великої рогатої худоби стало менше на 7,8 відсотка.
На Сумщині поступово зникають з полів цукрові буряки і гречка, зменшуються посіви гороху і вівса.
За рівнем розвитку комерційного проекту й темпами інвестиційної підтримки «Лісова коза» — одне із найбільших профільних підприємств в козівництві країни.
У понад три рази планують збільшити посіви сорго на Вінниччині — із 400 гектарів у минулому році до 1,3 тисячі га в нинішньому.
У Херсонській області через подорожчання води для зрошення аграрії значно скоротили площі для вирощування рису та сої.
Вигідна ціна на пшоняні крупи спонукала аграріїв Вінницької області переглянути структуру сівозмін.
На території Луганщини, підконтрольній українській владі, свою діяльність у сфері переробки сільгосппродукції здійснюють 134 середні та малі підприємства.
У Немішаївському агротехнічному коледжі відбулося подвійне свято — День відкритих дверей для абітурієнтів і День зустрічі випускників.
За інформацією Мінагрополітики, із запланованих 244,5 тис. га цукрові буряки посіяно на 219,3 тис. гектарів.
В Інституті зрошуваного землеробства НААН України під Херсоном вперше в його історії оздоровили цибулини крокусу в пробірці за відомим методом «ін вітро».
На ринках Хмельницької області «домашньої» картоплі не більше 10—15 відсотків.
На Хмельниччині у низці районів не можуть завершити посівну.
Аграрії Прикарпаття бідкаються, що через дощі не можуть викроїти кілька погожих днів, щоб зайти в поле.
Дмитро Петренчук став переможцем другого етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТУ Рівненщини.
За вересень 2018-го — лютий 2019-го частка української кукурудзи в імпорті цієї зернової країнами ЄС сягала 67%.