Агрополітика / Володимир Івашина: «Ми гарно попрацювали...»
У фермерському господарстві Івашини, що в Кіровоградській області, трударі підбили підсумки сільськогосподарського року.
У фермерському господарстві Івашини, що в Кіровоградській області, трударі підбили підсумки сільськогосподарського року.
У 2019-му аграрії Тернопільщини зібрали майже 2,7 млн т зернових і зернобобових культур (зокрема кукурудзи), що на 148,2 тис. т більше, ніж торік.
12, 5 млн грн виділено майже 4 тис. жителів Черкащини, які утримують молодняк великої рогатої худоби.
Нинішня посівна не тішить рекордами.
Мешканці села Пиріжки Малинського району потерпають від двох «кошар» із коровами та биками, що випасаються на полях, а утримуються просто неба.
На Херсонщині у фермера пустеля Олешківські піски забрала врожай.
Пізні сорти капусти набрали кондиції аж у листопаді, що вдарило по виробниках.
Не в гості, а на постійне проживання запрошує охочих сільська рада на Вінниччині.
Сільгоспвиробникам Сумської області збільшили ліміт бюджетних коштів, що виділяються за державною програмою здешевлення кредитів.
У Києві відбувся Перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу», організований юридичною групою EUCON.
Депутат Вінницької облради, голова Асоціації фермерів і землевласників області Сергій Лановик висловив позицію більшості агровиробників краю.
Копати цукрові буряки у Вінницькій області завершили зі значно гіршими показниками врожайності, ніж торік.
Завтра у Києві представники Насіннєвої асоціації України планують представити план дій щодо просування вітчизняного посівного матеріалу на ринки об’єднаної Європи.
Підприємства України з початку сезону переробили 8,96 млн тонн цукрового буряку.
Газета продовжує друкувати позиції учасників парламентських слухань «Земельна реформа: вітчизняна модель обігу земель сільськогосподарського призначення». Бурхлива дискусія щодо запровадження купівлі-продажу сільгоспгектарів відбувалася у Верховній Раді.
Віктор Кобилянський: Максимум уваги на проблеми відчуження державних, комунальних земель — це база для майбутнього.
Фракцію «Батьківщина» на слуханнях представляв і народний депутат Вадим Івченко. Зрозуміло, що його позиція була категоричне «Ні!».
Анатолій Мірошниченко: «Хто мене знає, може починати скандувати «Ганьба!», тому що як юрист я категорично проти існування мораторію».