Агрополітика / Хліб нового врожаю може подорожчати
За попередніми прогнозами департаменту розвитку промисловості та АПК Хмельницької ОДА, ще до кінця року вартість буханця може підвищитися на 7—10 відсотків.
За попередніми прогнозами департаменту розвитку промисловості та АПК Хмельницької ОДА, ще до кінця року вартість буханця може підвищитися на 7—10 відсотків.
З урахуванням цьогорічних досягнень у харківських аграріїв є всі підстави говорити про вагомий внесок наших хліборобів у загальнодержавний коровай.
Два мільйони тонн збіжжя ранніх зернових і зернобобових культур намолотили на Вінниччині. Урожай зібрано з усієї площі.
На Вінниччині вирощують незвичну для цього краю культуру — лаванду.
На Донеччині завершено збирання озимого гороху.
Розвиток рослинництва у Калуському районі стався завдяки приходу інвестора — ТОВ «Гудвеллі-Україна».
Аграрії країни завершують обмолот ранніх зернових.
Роздуми про те, чи пов'язана позитивна врожайна статистика із реальним життям простого українця.
У селі Мар’янівка, що входить до складу Любиковицької сільської ради Сарненського району, люди виживають і з лісу, і з землі.
Ринкова ціна пшениці другого класу становить майже 6 тисяч гривень за тонну, і, найімовірніше, вона такою і залишиться після закінчення збирання врожаю.
Аграрії Полтавщини завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
В Україні наближаються до завершення жнива ранніх зернових та зернобобових.
Земельна реформа може суттєво змінити структуру сільгоспвиробництва, від неї залежить подальший розвиток економіки і в цілому майбутнє нашої аграрної держави.
Понад 80 центнерів зерна з гектара вже кілька років поспіль вдається збирати Агрофірмі імені Т. Г. Шевченка Вовчанського району, що на Харківщині, і цей рік видався досить вдалим також.
У сільськогосподарському товаристві «Батьківщина» Срібнянського району на Чернігівщині зафіксовано національний рекорд — найвищу врожайність зерна.
Знамениті херсонські помідори потроху перетворюються на делікатес для самих херсонців.
У приватному сільгосппідприємстві «Агрофірма «Урожай», що в Кобеляцькому районі на Полтавщині, зібране збіжжя тепер доводять до кондиції на своєму насіннєвому заводі.
Фахівці Держпродспоживслужби зафіксували доволі рідкісне захворювання на полях соняшнику — філодію.
Хлібороби Вінниччини засипали в засіки понад мільйон тонн збіжжя ранніх зернових та зернобобових. Загалом уже обмолочено 55 відсотків площ.
Традиційно у цю пору збирання окремих ранніх культур у Хмельницькій області вже завершувалось, проте цьогоріч у деяких районах лише розпочинають жнива.