Агрополітика / Навіщо в ліс ходити, якщо можна вдома гриби ростити?
Про вирощування грибів на власному подвір'ї.
Про вирощування грибів на власному подвір'ї.
У фермерському господарстві «Агроекотехнології» мають власну сировинну базу для сушіння плодів та закуповують продукцію інших садоводів Прикарпаття.
За даними Інформаційно-аналітичного порталу АПК України, в країні озимі зернові вже посіяно майже на 6,5 млн га — 90% від плану. Торік на цей час мали 6,7 млн га.
Строката картина з сівбою озимих спостерігається на Вінниччині: в одних господарствах посіви вже випустили два-три листочки, в інших на ланах ще працює посівна техніка.
Наша держава з липня експортувала понад 10,1 млн тонн пшениці, свідчать дані Інформаційно-аналітичного порталу АПК України.
Мешканці Рівненської області розповідають про свої городні рекорди.
Агрегат для смужкової оранки, що його зібрав у домашніх умовах фермер із Любомирки Добровеличківського району Віталій Кишко, обійшовся майстру в 400 тисяч гривень.
В Україні вже намолочено майже 11,4 млн тонн соняшнику з 5,8 млн га (91% площ).
Те, що на Рівненщині, на обочинах трас торгують грибами, журавлиною, чи урожаєм, вирощеним на своїх городах і в садках, уже стало звичним явищем.
На Херсонщині аграрії завершили збирання винограду.
Погодні аномалії на Прикарпатті негативно вплинули на виноградарство.
Ягідництво на Івано-Франківщині дає можливість додаткового заробітку та сприяє зайнятості.
У шість разів менше, ніж на цей час торік, зварили цукру на Вінниччині.
Село Ясенів Пільний Городенківського району розташоване на горбистій місцевості. Тож ведення сільського господарства тут має свої особливості.
Саме так оцінили мешканці села Шабалинів Коропського району дії агропідприємства «Гетьманське», яке розорало заплаву Десни біля села.
Фермерське господарство «Прометей» частину орендованої в Снятинському та Коломийському районах землі відводить під зернові та бобові культури, а також займає непросту нішу овочівництва.
На полях країни масово збирають кукурудзу. З третини площ, повідомляють у Мінекономіки, вже намолочено 8,5 млн тонн зерна за середньої врожайності 46,7 центнера з гектара.
Аграрії Херсонщини традиційно змагаються, хто виростить найваговитішого кавуна, диню чи гарбуза.
Олександр Царук із Сарн, що на Рівненщині, вже четвертий рік вирощує фундукові сади у промислових масштабах.
Підприємство із данським капіталом ТОВ «Гудвеллі-Україна» ось уже кілька років надійно прописалося на Івано-Франківщині.