Агрополітика / Виручає корівчина-годувальниця
Про Устину Гожу з Костополя, яка уже понад сорок років тримає корів.
Про Устину Гожу з Костополя, яка уже понад сорок років тримає корів.
Заморожування овочевої продукції та інші обрії Чортівця.
Як фермери навчились долати шлях від маленького лану до великого столу.
Сільське господарство Запорізької області цього року демонструє значне падіння обсягів виробництва за всіма напрямами, а також отриманого прибутку аграріїв.
Підприємство «Сади Донбасу», що в Донецькій області, за сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» отримало сертифікат Global G. A. P.
Вісім років поспіль аграрії Дніпропетровщини стабільно одержують більш як три мільйони тонн зерна.
Погожі дні наприкінці осені для аграріїв Прикарпаття як свято. Адже в полі ще цілі лани кукурудзи.
Компанії-«солодкоїжки» поступово, але упевнено прибирають до рук виробництво буряків, витісняючи фермерів і невеликі агропідприємства.
Маріанна зі Станиці Луганської щодня натхненно й наполегливо працює, щоб виростити екологічний натуральний продукт, який успішно продається не лише на Луганщині, а й у супермаркетах Києва.
Людям тільки здається, що вони розкрили закони, за якими живе природа. Насправді ж ми дуже часто бачимо лише те, що зверху. А от справжня глибинна суть багатьох речей прихована від нас.
Лушпиння, яке вчора вважали нікому не потрібним сміттям, сьогодні розкуповують краще, ніж добірне зерно.
Сергій Іванченко з Успенки, що в Онуфріївському районі на Кіровоградщині, незважаючи на свій доволі молодий вік — 28 років, має чималий досвід роботи організатора сільгоспвиробництва.
На Полтавщині серед Героїв України — керівників агропідприємств — продовжують тримати в руках штурвали безпосереднього управління господарствами вже тільки Іван Балюк і Олександр Коросташов.
Від імені Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників сільського господарства України!
15 листопада — День працівників сільського господарства.
Луганські аграрії перевищили минулорічний рекордний врожай озимої пшениці на 20 тис. тонн і загалом зернових та зернобобових на 110 тис. тонн.
Цукру буде менше і коштуватиме він дорожче.
Значно легше заробити гроші в інших сферах і купити в магазині молока, сиру чи сметани.
Бобову культуру у великих господарствах майже зібрали, у багатьох одноосібників — ще на полях.
Кондитери нарікають, що злетіли ціни на олію та борошно.