Агрополітика / Херсонщина: Замало води — біда, забагато — лихо
Якщо минулого року аграрії Херсонщини просили зволожити їхні поля ще в квітні, то нині через безперервні зливи вони й самі не проти цю вологу комусь «позичити».
Якщо минулого року аграрії Херсонщини просили зволожити їхні поля ще в квітні, то нині через безперервні зливи вони й самі не проти цю вологу комусь «позичити».
Більшість господарств Кіровоградщини вже жнивують — триває збирання зернових та зернобобових, зокрема, озимого ячменю.
У сільськогосподарських підприємствах Луганщини триває збиральна кампанія.
Місцеві фрукти, овочі, ягоди втрачають свій домінантний статус на базарах.
Громадяни розмірковують про старт продажу ділянок для ведення товарного агровиробництва.
Ані аномальна спека, ані зливи, на які ми нарікаємо протягом кількох останніх тижнів, не завдали нищівної шкоди майбутньому врожаю.
Жителі Старосільської і Березівської територіальних громад колишнього Рокитнівського, а нині Сарненського району Рівненщини у прямому сенсі виживають з лісу.
«Рекордні врожаї Луганщини — то передусім тяжка праця хлібороба, якого гідно підтримує держава», — на цьому наголошувалося під час виїзного науково-практичного семінару «День поля 2021» в селі Скаргівка Сєвєродонецького району.
На Волині розпочали збирання озимого ячменю.
На винзаводі триває реконструкція (перший праворуч — генеральний директор «Радсаду» Олександр Смирнов).
На Херсонщині правоохоронці нарешті завершили перший етап розслідування причин екологічної катастрофи — масової загибелі рідкісних птахів у заповіднику Асканія-Нова.
В Україні розпочалися жнива — озимий ячмінь вже збирають на Херсонщині.
Село Чорногорці є одним із чотирьох населених пунктів, що входять до складу Стольненського старостинського округу Менської громади.
Схоже, мрію поласувати знаменитими херсонськими кавунами українським і не тільки гурманам доведеться відкласти на кілька тижнів.
Аграрії Херсонщини за голови хапаються: небаченої інтенсивності зливи на посушливому півдні цьогоріч спричинили полягання не лише зернових культур, а й навіть овочевих — томатів, солодкого перцю, баклажанів та картоплі.
Не з радісним, а з тривожним настроєм очікують жнива аграрії Херсонщини.
Як живуть і чим займаються та заробляють мешканці високогірної Космацької територіальної громади.
Агро-2021 виявилася за кількістю пропозицій набагато біднішою, ніж такі заходи попередніх років.
Масштабний міжнародний форум відбувся на Миколаївщині.
Аграрії Хмельниччини цьогоріч засіяли соєю 150 тисяч гектарів. І за кількістю площ під такою бобовою культурою, повідомили в ОДА, область стала лідером у країні.