Урожай / Озимі під загрозою
Хлібороби Таврії стривожені: у південних степах відчутно «підмерзає» майбутній урожай озимих.
Хлібороби Таврії стривожені: у південних степах відчутно «підмерзає» майбутній урожай озимих.
Вісімнадцятирічний юнак, якого називають наймолодшим фермером, орендує городи і вирощує саджанці.
В останній місяць 2021-го зросла як кількість угод купівлі-продажу земельних ділянок, так і реалізована площа — приблизно на 30%.
На Херсонщині обурюються власники великих молочнотоварних господарств: підприємства-переробники молока розв’язують свої проблеми за їх рахунок.
Статус багатогалузевого господарства СТОВ «Родіна», що в Олександрійському районі на Придніпров’ї, зберігає вже кілька десятиліть.
Василь та Тетяна Мельники із Сарн, що на Рівненщині, хочуть показати людям на власному прикладі, що не треба десь у світі шукати роботу – її вистачає і вдома.
На Черкащині за півроку ринкового обігу земель сільгосппризначення відчужено майже 2,6 тисячі ділянок загальною площею 5,4 тисячі гектарів.
Анна та Дмитро Красовські (на знімку) із села Панка Сторожинецької територіальної громади, що на Буковині, успішно розвивають міні-ферму.
Родина Прокоф’євих з Миколаївщини смакує тропічні делікатесні фрукти, вирощені власноруч.
Уже в січні на м’ясопродукти прогнозують цінове «потепління».
На Вінниччині аграрії намолотили 6 млн 811,2 тисячі тонн зернових і зернобобових.
Рекордний врожай, державна підтримка та перспективи створення агрохабу... — під час дискусійного Клубу Рівненського Агробізнесу підсумували 2021 рік та визначили напрями 2022-го.
Найбільшим за останні сезони виявився нинішній урожай зернових і зернобобових культур на Дніпропетровщині.
Такий виростив на своїй земельній ділянці у селі Луки Самбірського району на Львівщині Іван Павліш (на знімку) — ветеран АТО/ООС, юрист, громадський активіст, засновник банку їжі «Тарілка».
Тепла, як для цієї пори року, з опадами у вигляді мряки, дощу, мокрого снігу, нинішня погода сприятлива для розвитку озимих культур.
Аграрії стурбовані можливими спекуляціями.
У країні завершується збирання кукурудзи.
На Херсонщині дійне стадо «відкочовує» з приватних обійсть до великих агропідприємств.
Щоб зрозуміти, чому так стрімко міліє «молочна ріка», досить подивитися, як змінюється кількість корів не у відсотках, а в «абсолютних цифрах».
Інтерв'ю з заступницею директора департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації Любов'ю Безкоровайною.