Агрополітика / Вміють і вирощувати, і готувати
Майбутні аграрії на практиці освоюють обрані спеціальності: працюють на соціальному підприємстві та взялися за адаптацію нового шкільного меню з урахуванням особливостей південного регіону.
Майбутні аграрії на практиці освоюють обрані спеціальності: працюють на соціальному підприємстві та взялися за адаптацію нового шкільного меню з урахуванням особливостей південного регіону.
У Ромнах власники земельних паїв блокували рух дорогою державного значення Суми — Київ: вона проходить через місто.
Як зробити виробництво прибутковим і цікавим.
Уже третю сесію поспіль депутати Гончарівської селищної ради відхиляють пропозицію про надання дозволу сільгосппідприємству на використання лугу поблизу села Козероги.
Адаптуватися до змін клімату допоможе новий Інcтитут клiмaтичнo opiєнтoвaнoгo ciльcькoгo гocпoдapcтвa.
Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників.
На Буковині відкривають музей бджільництва.
Ситуація дещо дивна: «покарання» несуть ділянки через те, що випадково помиляються чи навмисне відступають від закону ті, хто розпоряджається ними.
Сорти польових культур навчають протистояти хворобам, шкідникам і несприятливим погодним умовам.
На Дніпропетровщині пасічники Покровської громади об’єдналися в кооператив і тепер розв’язують проблеми гуртом.
Що потрібно для успішного ведення агровиробництва?
Зонами, вільними від надмірного «засмічення» шкідниками, грибковими захворюваннями рослин та шкідливими мікроорганізмами на Херсонщині визнали понад дев’ятсот ділянок сільгосппризначення.
Хлібороби Таврії стривожені: у південних степах відчутно «підмерзає» майбутній урожай озимих.
Вісімнадцятирічний юнак, якого називають наймолодшим фермером, орендує городи і вирощує саджанці.
В останній місяць 2021-го зросла як кількість угод купівлі-продажу земельних ділянок, так і реалізована площа — приблизно на 30%.
На Херсонщині обурюються власники великих молочнотоварних господарств: підприємства-переробники молока розв’язують свої проблеми за їх рахунок.
Статус багатогалузевого господарства СТОВ «Родіна», що в Олександрійському районі на Придніпров’ї, зберігає вже кілька десятиліть.
Василь та Тетяна Мельники із Сарн, що на Рівненщині, хочуть показати людям на власному прикладі, що не треба десь у світі шукати роботу – її вистачає і вдома.
На Черкащині за півроку ринкового обігу земель сільгосппризначення відчужено майже 2,6 тисячі ділянок загальною площею 5,4 тисячі гектарів.
Анна та Дмитро Красовські (на знімку) із села Панка Сторожинецької територіальної громади, що на Буковині, успішно розвивають міні-ферму.