Агрополітика / Тримають фронт
За високими показниками - продовольча безпека області та країни
Олена Богатирьова (на знімку) в колективі молочнотоварної ферми СТОВ «Родіна» - наймолодша за віком, але своїм ставленням до роботи, щирістю та сумлінням заслужила повагу як з боку керівництва господарства, так і серед колег.
За таким принципом побудували родинний бізнес Олена та Віталій Гарбузи із села Вишнівці Онуфріївської громади Олександрійського району.
20 листопада - День працівників сільського господарства.
Попри затрати зусиль і часу свійські птахи на подвір'ї - не лише вигода, а й затишок та відчуття справжності життя.
Як свідчить оперативна інформація, за попередній тиждень на підконтрольній території України посіяно 97,1 тис. га озимих на зерно.
За прогнозом синоптиків, відсьогодні в Україні очікується істотне похолодання зі зниженням температури вночі до 5 градусів морозу, а вдень до 1-3 тепла.
Майбутніх аграріїв навчатимуть сучасних технологій На базі Коростишівського професійного аграрного ліцею відкрили аграрний навчально-практичний центр.
На Вінниччині дві агрофірми — «Ольгопіль» і «Україна-О» — об’єднали кошти і побудували три роки тому молокозавод.
Попередження синоптиків про погіршення погоди та можливі снігопади вже наступного тижня змушують аграріїв прискорити польові роботи та якнайшвидше збирати те, що ще залишилося на ланах.
Ще три судна з 21,6 тис. тонн олії вийшли з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» у межах «Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та харчових продуктів...».
Незважаючи на пригальмування чорноморського зернового коридору, спричинене заявами рф про вихід із цієї ініціативи та фактично блокуванням перевірки суден, аграрна продукція залишається основою українського експорту.
На базі Коростишівського професійного аграрного ліцею відкрили аграрний навчально-практичний центр.
Менш як десять відсотків запланованих під озимі зернові площ досі залишаються незасіяними.
Листопад, а на полях Хмельниччини повно роботи: хтось продовжує збирати цьогорічний врожай, хтось закладає підвалини майбутнього.
Шлях від ферми до Городні був сповнений небезпеки, а місцеві ледь не билися у чергах.
Осіння сівба в окупації: на одному клаптику поля — гарні паростки, на інших — чорні згарища чи покинутий урожай.
Більшість сходів озимих культур, які посіяли аграрії Дніпропетровщини, перебувають у доброму стані, для їхнього розвитку в ґрунті достатньо вологи.
Незважаючи на пізню осінню пору, в Україні триває сівба.
Чи варто писати про такий дріб'язок, як недобросовісна реклама, коли в державі йде війна?