Агрополітика / Сумщина: Спочатку посіяти, а потім зібрати
На Сумщині тисячі гектарів потребують розмінування.
На Сумщині тисячі гектарів потребують розмінування.
Більш як дев’яносто сільгоспвиробників Дніпропетровщини безплатно матимуть цьогоріч насіння кукурудзи.
У приватному сільгосппідприємстві «Ольвія» з нагоди 20-річчя від часу його заснування став до ладу новий молочнотоварний комплекс.
В Ізмаїльському районі Одещини стартувала сівба рису.
На Сумщині садівникам-городникам та власникам особистих селянських господарств, котрі мають клаптики землі та хочуть вирощувати на них різноманітні овочі, у квітні безплатно роздали 10 тисяч наборів «Насіння Перемоги».
На Одещині сівба наближається до завершення, повідомила під час брифінгу в Media Center Ukraine-Odesa директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА Алла Стоянова.
Вирощені на українських ланах пшениця, кукурудза, ріпак та соняшник не будуть експортуватися до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до 5 червня 2023 року.
У Шосткинському районі на Сумщині у полі підірвався механізатор.
Недосів ранніх ярих доведеться компенсувати пізніми культурами.
Як зробити впевнені кроки до ефективного господарювання й досягти успіху, розповіли у школі успішного аграрія, яка пройшла у Хмельницькому.
Внутрішньо переміщених осіб, котрі знайшли притулок у Тростянецькій громаді на Сумщині, забезпечують не лише тимчасовим житлом та іншими необхідними речами.
Аграрії країни розширюють площі під просом.
Проблеми фермерів у окремих європейських країнах -- це не вина українських сільгоспвиробників.
В Україні нинішня посівна ускладнена тим, що майже півмільйона гектарів сільгоспугідь начинені мінами та осколками ворожих снарядів.
Ціни високі, хоча й на своїх сотках недешево.
Сіють з оглядкою на «зерновий коридор», а нинішні захмарні ціни на міндобрива нагадують змову виробників.
На Дніпропетровщині, аби сільгосптехніка могла вийти на лани, піротехніки завершили їх обстеження — на оглянутих за останній час 2645 гектарах знешкодили 24 боєприпаси.
В Україні, за інформацією Мінагрополітики, ярі зернові вже займають понад мільйон гектарів — за тиждень додалося 280 тис. гектарів.
Неабиякий попит має те, що даватиме плоди і радуватиме красою.
Внутрішньо переміщені годувальниці нарешті отримали безпечніший дім.