Агрополітика / Кіровоградщина: Лавандова ферма — не лише відпочинок і краса
Переробка лаванди дає змогу отримувати олію та гідролат.
Переробка лаванди дає змогу отримувати олію та гідролат.
Майже 14 млн гривень на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та теплиць виплачено за тиждень ще чотирьом господарствам країни в межах урядової грантової допомоги.
Понад 25 тисяч саджанців яблунь і сім тисяч — груш, по п’ять тисяч кущів фундука та малини на 20 гектарах — саме таким є новий сад на межі Дзвиняцької і Солотвинської громад.
Бджоли цьогоріч добре пережили зиму й пасічники розраховують на перший весняний щедрий взяток.
Учені-аграрії стверджують, що вирощувати бавовник можна і потрібно.
Можливе продовження заборони імпорту з України основних зернових та олійних спонукає вітчизняних аграріїв розширювати площі під культурами, що не підпадають під обмеження.
На Сумщині сільськогосподарський кооператив «Ярославна», який колись починав свою діяльність із закупівлі молока від корів населення, поступово опановує нові ринки та напрями.
На Дніпропетровщині, як і по всій країні, триває сівба, повідомляє сайт ОВА.
На Сумщині тисячі гектарів потребують розмінування.
Більш як дев’яносто сільгоспвиробників Дніпропетровщини безплатно матимуть цьогоріч насіння кукурудзи.
У приватному сільгосппідприємстві «Ольвія» з нагоди 20-річчя від часу його заснування став до ладу новий молочнотоварний комплекс.
В Ізмаїльському районі Одещини стартувала сівба рису.
На Сумщині садівникам-городникам та власникам особистих селянських господарств, котрі мають клаптики землі та хочуть вирощувати на них різноманітні овочі, у квітні безплатно роздали 10 тисяч наборів «Насіння Перемоги».
На Одещині сівба наближається до завершення, повідомила під час брифінгу в Media Center Ukraine-Odesa директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА Алла Стоянова.
Вирощені на українських ланах пшениця, кукурудза, ріпак та соняшник не будуть експортуватися до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини до 5 червня 2023 року.
У Шосткинському районі на Сумщині у полі підірвався механізатор.
Недосів ранніх ярих доведеться компенсувати пізніми культурами.
Як зробити впевнені кроки до ефективного господарювання й досягти успіху, розповіли у школі успішного аграрія, яка пройшла у Хмельницькому.
Внутрішньо переміщених осіб, котрі знайшли притулок у Тростянецькій громаді на Сумщині, забезпечують не лише тимчасовим житлом та іншими необхідними речами.
Аграрії країни розширюють площі під просом.