Вінницька область / Їх залишилося тільки троє
У Вінниці відзначили 75-у річницею визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
У Вінниці відзначили 75-у річницею визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
Понад 1200 жінок взяли участь у заходах, що проводять у новостворених структурах при Вінницькому міському та районних центрах зайнятості.
ПАТ «Вінницягаз» донарахувало побутовим споживачам області об’єми природного газу на загальну суму понад 98 мільйонів гривень.
Студент одного з вишів Вінниці на батьковому автомобілі врізався в електроопору.
У Вінницькому національному аграрному університеті відбувся «Подільський бал ВНАУ-2019».
Україно-корейський науково-дослідний медичний Центр біотехнологій працюватиме на базі Вінницького національного медуніверситету імені Пирогова.
На думку Володимира Зарічанського, який фінансував роботи з виготовлення пам'ятника Кобзарю, він має стояти у центрі села села Війтівка Бершадського району. Однак сільські депутати вирішили по-іншому.
У Вінницькій області стартував проект із запровадження самозайнятості сільської молоді за європейським досвідом.
Ця технологія сприяє високій приживлюваності та посиленню енергії росту садивного матеріалу, який вирощують у теплично-парникових господарствах Вінницького обласного управління.
На сесії міськради Вінниці затвердили Концепцію інтегрованого розвитку міста - «Вінниця-2030».
У Могилів-Подільському, вважають комунальники, через масове встановлення систем індивідуального опалення відбулося розбалансування централізованої системи. Що призвело до підвищення цін за опалення.
Підприємці Вінниччини використовували майно, зокрема господарські будівлі, торговельні центри, отримували прибутки, але за землю, на якій вони розташовані, не платили.
У рамках благодійної акції «Жінка-воїн» вінницькі волонтери доставлять у підрозділи кіноконцертну програму та подарунки для жінок, які несуть службу у зоні дії ООС.
На Вінниччині за кошти обласного бюджету зняли серію документальних фільмів про земляків — борців за незалежність держави.
З бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади виділили кошти на підвезення незрячих людей до місця роботи на Вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС).
Для Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбають майже 100 нових автомобілів.
Щоб асфальт не руйнувався далі, комунальники Вінниці «консервують» пошкоджені ділянки. У роботі використовують технологію, аналогічну холодному асфальту.