Вінницька область / «Дві вантажівки на Херсон є, готуємо наступні...»
Волонтери з громадської організації «Шаргород оперативний» відгукнулися на біду херсонців — зібрали допомогу, яку відправили нескореному місту на двох автомобілях.
Волонтери з громадської організації «Шаргород оперативний» відгукнулися на біду херсонців — зібрали допомогу, яку відправили нескореному місту на двох автомобілях.
Армійські саперні «кішки» виготовляють у шкільній майстерні ліцею у селі Корделівка Калинівської громади.
Ноутбуки та планшети отримали військові однієї з частин Нацгвардії — їх придбали за кошти працівників виконкому Вінницької облради.
Депутати Вінницької обласної ради зібрали 20 тонн гуманітарної допомоги для мешканців визволеного від російських окупантів Херсона.
У Вінниці зареєстровано 244 релоковані суб’єкти господарювання, з яких 72 стали на облік протягом листопада.
На благодійному ярмарку у селищі Браїлів громада зібрала понад 25 тисяч гривень для захисників.
П’ятсот кілограмів риби виловили в ставку села Черепашинці на Вінниччині й передали її тим, хто на фронті.
Гранітний кар’єр з виробництва щебеню відкрили у Дашівській громаді. Підприємство створено у селі Кальник Вінницької області. Тут почали добувати камінь, який дроблять на щебінь.
Рішення про безоплатне харчування дітей низки категорій ухвалили на сесії депутати Калинівської міськради.
На другий день після початку війни тато Марійки Власенко — пан Юрій — пішов у військкомат.
Майже 1,5 мільйона переглядів в Інтернеті у пісні «Азов Сталь», яку популярний український гурт Kozak System присвятив бійцям полку «Азов».
На станції техобслуговування автомобілів Ігоря Чистоколяного у Вінниці ремонтують і фарбують машини для військових, а також встановлюють станини власної конструкції для кулеметів.
Хліб газдині Родіки Ясінецької особливий, бо з домашньої печі. Вона родом з Молдови, але багато років проживає в селі Оксанівка, що на Вінниччині, на лівому березі Дністра.
У притулку «Лісова казка» нині — понад сто звірів і птахів.
У столяра Миколи Демчука з села Бохоники, що неподалік Вінниці, син, онук і зять — на війні.
Троє подруг протягом літа продавали солодощі, які випікали з матусями, не соромилися заходити із скринькою «На автомобіль для ЗСУ» до кабінетів керівників, збирали кошти в електричці й на вулицях рідної Жмеринки.
Рішення ухвалили на сесії Гайсинської міської територіальної громади.
За інформацією «Вінницяміськтеплоенерго», із 48 котелень готові до роботи 43.
Вінничанка 30 років жила в Канаді, але постійно мріяла повернутися у рідну Калинівку. І повернулася. А тут почалося російське вторгнення в Україну...