Волинська область / Луцьк: Святиня, яка пам’ятає Лесю Українку
![Луцьк: Святиня, яка пам’ятає Лесю Українку](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/07/160721/kostel.jpg)
405 років тому, 16 липня 1616-го, заклали наріжний камінь у будівництво кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла.
405 років тому, 16 липня 1616-го, заклали наріжний камінь у будівництво кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла.
У селищі Голоби на шестикілометровій ділянці дороги державного значення М-19 Доманове (на Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече (на Бухарест) поклали перший шар асфальту.
У Національному природному парку «Прип’ять-Стохід» відбулися змагання з екстремального водного туризму «Поліська регата-2021».
На Волині ввели в експлуатацію відновлену ділянку дороги державного значення Т-03 між містом Каменем-Каширським та селом Нуйно завдовжки вісім кілометрів.
Відомий український композитор, співак і шоумен Олександр Положинський передав Волинському краєзнавчому музею колекцію старожитностей, зібрану у 1990-х роках його татом Євгеном.
На двох найбільших каналізаційно-насосних станціях Луцька № 1 і № 3, які розташовані в спальних мікрорайонах міста, встановили системи озонування для очищення повітря від забруднення.
На Волині старовинним Володимиром-Волинським і довколишніми селами пройшовся буревій.
Митрополит Луцький і Волинський Православної церкви України Михаїл відвідав Берестечко і освятив нижній храм Свято-Троїцького собору.
В обласному центрі, Ковелі та інших містах і селах Волині відбулися жалобні заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
В обласному центрі триває реконструкція центральної магістралі — проспекту Волі на відрізку від вулиці Шопена до Київського майдану.
Поточний середній ремонт автошляху Шацьк — Вілиця — Прип’ять — Любохини проводить підприємство ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».
Волинська область отримала 14 нових автомобілів швидкої медичної допомоги.
Підгайцівська сільська рада на Волині стимулюватиме грошовими преміями досягнення школярів у навчанні.
У Луцьку тривають роботи з реалізації проекту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історії історико-культурної спадщини Луцька і Любліна».
4 червня на лісовому кладовищі, що поблизу села Ромашківка Луцького району, відбулася заупокійна панахида з нагоди 105-ї річниці Луцького (Брусиловського) прориву.
«Сірий» будинок Косачів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки з 9 червня зачинили для відвідувачів через проведення ремонтно-реставраційних робіт.
Чоловіка, якого засипало землею, відкопали у місті Камінь-Каширський.
Відучора центральний пляж селища Любешів «Сонячний», що на річці Стохід, готовий приймати відпочивальників.
У рамках проекту «Мистецький салон «Лесина світлиця», що його реалізують департамент культури міськради та обласне ГО «Нова перспектива», відбулася презентація пісенної збірки Тетяни Ціхоцької «Весна-чарівниця».
Духовий оркестр Волинського фахового коледжу культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського виступив на Театральному майдані обласного центру з благодійним концертом.