Під час відвідин Закарпаття Президент Петро Порошенко заявив: «Як ми й обіцяли, боротися зі злочинною групою щодо бурштину починаємо системно, послідовно, і цей злочин буде припинено». За словами Президента, «хвіст піджали, видобуток припинився, сидять і міркують, чи це кампанія на тиждень». Президент наголосив на необхідності припинення незаконного видобутку та ухвалення Верховною Радою закону про видобуток, який створить правові підстави для його існування і зробить так, щоб, з одного боку, люди не втратили робочі місця, а з другого — держава отримувала надходження до бюджету.
Тим часом, перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан повідомив, що днями затримано членів організованого злочинного формування. Орієнтовна вартість вилученого у них бурштину, який прямував за кордон, — 4,5 мільйона гривень. Президент зазначив: «Ці 4,5 мільйона гривень украдено у тих воїнів, які воюють на сході країни. Це один БТР, якого нам так не вистачає там і якого чомусь не виявилося у Мукачевому, коли треба було проводити операцію з зачистки. Думаю, що буде дуже символічно, що на ці гроші ми купимо БТР і забезпечимо Закарпаття надійними інструментами для захисту і боротьби проти бандитів та терористів».
Закарпатська область.
80

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День пожежної охорони в Україні 254
-
2Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 132
-
320 квітня — Воскресіння Христове (Великдень) 109
-
4Національне свято Королівства Данія 100
-
5Руслан Стефанчук: Молодіжна рада — простір для формування законодавчих ініціатив, що відображають потреби та амбіції молоді 82