У Полтаві учасники АТО та колишні воїни-«афганці» влаштували досить гучну акцію протесту. Від перевізників та обласної влади вони вимагали забезпечити гарантоване їм законом право на пільговий проїзд.
Щоб привернути увагу до цієї проблеми, понад сотня учасників бойових дій і громадських активістів, які їх підтримали, спочатку перекрили єдиний в’їзд і виїзд із автовокзалу. Рух міжміських рейсових автобусів і маршруток було заблоковано. Протестувальники стверджували, що через відсутність «компенсаційних» коштів у державному бюджеті раніше на круглому столі керівники обласної влади пообіцяли їм врегулювати це питання, але, мовляв, слова не дотримали.
Не дочекавшись посадовців біля автовокзалу, учасники акції рушили до розташованої неподалік траси Київ—Харків і також перекрили її. Блокування стратегічної автомагістралі тривало хвилин 15. Потім колишні воїни зустрілися з керівництвом ОДА та облради. Очільники регіону запевнили їх, що вже з наступного дня перевізники на території області не ігноруватимуть їхніх прав на пільговий проїзд. І через ЗМІ оприлюднили номер телефону, за яким треба звертатися в ОДА у кожному конкретному випадку.
Водночас керівники краю пообіцяли за кілька днів розробити програму відшкодувань власникам пасажирського автотранспорту витрат на пільгові перевезення.
Полтава.
328

Популярне за тиждень
-
1День пожежної охорони в Україні 266
-
220 квітня — Воскресіння Христове (Великдень) 117
-
3Руслан Стефанчук: Молодіжна рада — простір для формування законодавчих ініціатив, що відображають потреби та амбіції молоді 104
-
4Всесвітній день Матері-Землі 100
-
5Розмінування в березні: фермерам повернули понад 430 га сільськогосподарських земель у використання 72