Херсонський державний судозавод «Паллада», який входить до складу концерну «Укроборонпром», повністю розрахувався з боргами перед трудовим колективом, які накопичувалися понад два роки. Працівникам єдиного в Україні підприємства, що випускає ремонтні доки, сплатили понад три мільйони гривень.
Директор «Паллади» Валерій Маломан каже, що ситуація на верфі стабілізувалася після отримання фінансування під контракт на будівництво доку вантажопідйомністю 8,5 тисячі тонн для компанії з ПАР. Нині роботи над доком тривають, і здати його в експлуатацію планують уже в травні цього року.
На жаль, далеко не так успішно у заводу складаються стосунки із вітчизняними замовниками. Ще торік «Паллада» розробила та виготовила першу партію з десяти мобільних блокпостів для МВС України. Проте правоохоронці розплатилися і забрали лише вісім. Ще два вже четвертий місяць стоять без руху на території верфі, повідомляє наш власкор Сергій ЯНОВСЬКИЙ.
90

Популярне за тиждень
-
120 квітня — Воскресіння Христове (Великдень) 120
-
2Руслан Стефанчук: Молодіжна рада — простір для формування законодавчих ініціатив, що відображають потреби та амбіції молоді 113
-
3Всесвітній день Матері-Землі 106
-
4Всесвітній день книги і авторського права 74
-
5Розмінування в березні: фермерам повернули понад 430 га сільськогосподарських земель у використання 72