Вісім обшуків у колишніх посадовців з Партії регіонів та перевізників провели слідчі прокуратури Вінницької області спільно з обласним управлінням Служби безпеки України. Виявлено низку документів, що можуть підтвердити їхню причетність до організації й відправки «тітушок» до столиці під час Революції Гідності.
За інформацією прес-служби прокуратури Вінниччини, спецоперація проведена у рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо неправомірних дій посадових осіб органів виконавчої влади області. «Тривають слідчі і розшукові дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального провадження», — зазначається у повідомленні прокуратури області.
ч
Вінницька область.
183
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Тернопільщина продовжує зариблення річки Серет у межах програми розвитку рибного господарства 2124
-
2Щодо формування комплексної державної підтримки та підвищення соціальних гарантій для сімей з особами з інвалідністю 234
-
3КМУ розпочинає експериментальний проєкт з автоматичного взяття громадян на військовий облік 80
-
4День Сухопутних військ України 68
-
5День працівника державної виконавчої служби 51

