У Херсоні розпочався збір підписів за дострокову відставку міського голови Володимира Миколаєнка. Однак жодна партія стосунку до акції не має — ініціативну групу створили прості городяни. Після тижневої затримки початку опалювального сезону та стихійного страйку перевізників, який не змогла відвернути муніципальна влада, вони на мітингах обурювалися неспроможністю чиновників навести лад у місті. Чашу терпіння переповнило невиконання градоначальником своєї обіцянки звільнити підлеглих, відповідальних за нормальне функціонування громадського транспорту, котрим закидають причетність до перебоїв із маршрутками — тому й дійшло до збирання підписів.
Треба зазначити, що підтримка ініціативної групи є досить масовою: їй вистачило буквально кілька годин, щоб зібрати громадські пожертви на оплату друку підписних листів на підтримку відставки градоначальника. А наметові пункти, де ці аркуші можна заповнити, вже працюють в усіх без винятку районах обласного центру. Водночас херсонці, котрі ставлять свої автографи в таких листках, зауважують: разом із міським головою достроково треба було б розпустити і міську раду. Що ж до самого Володимира Миколаєнка, то він дії активістів не коментує.
Херсон.
Політика
170
170
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Тернопільщина продовжує зариблення річки Серет у межах програми розвитку рибного господарства 2125
-
2Щодо формування комплексної державної підтримки та підвищення соціальних гарантій для сімей з особами з інвалідністю 237
-
3КМУ розпочинає експериментальний проєкт з автоматичного взяття громадян на військовий облік 80
-
4День Сухопутних військ України 68
-
5День працівника державної виконавчої служби 51

