До такої ідеї вдалися автори проекту, щоб ознайомити юних мешканців Хмельницького з документом, що визначає життя рідного міста. Автором коміксів стала студентка Хмельницького національного університету Таїс Яневич. А підтримала її всеукраїнська ініціатива «Активна громада» від інституту «Республіка».
Перекладати весь текст на мову малюнків і доступних діалогів автори не будуть — це надто об’ємний і доволі складний для сприйняття документ. Але ключові його тези зроблять доступними для читацької аудиторії 16—17 років. Вони будуть візуалізовані у формі малюнків з японських коміксів та простих зрозумілих діалогів. У них міститимуться загальні дані про Хмельницький, його символи, а також про міста-побратими. Читачі отримають також загальну інформацію про те, що таке міська рада, як вона управляє містом. Видавці сподіваються, що комікс спонукатиме молодь до ознайомлення із повною версією документа. Тираж становитиме тисячу примірників. Його роздадуть старшокласникам.
Хмельницький.
125

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День пожежної охорони в Україні 256
-
2Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 145
-
320 квітня — Воскресіння Христове (Великдень) 109
-
4Національне свято Королівства Данія 101
-
5Руслан Стефанчук: Молодіжна рада — простір для формування законодавчих ініціатив, що відображають потреби та амбіції молоді 90