23-літній одеський підприємець Федір Сердюк отримав запрошення Всесвітнього економічного форуму взяти участь у щорічній зустрічі в Давосі з 22 по 25 січня.
Федір Сердюк — засновник освітнього проекту FAST, який навчає першої домедичної допомоги. Нині проект навчає співробітників компаній, батьків і просто всіх охочих по всій Україні. По закінченню видають сертифікат про те, що людина пройшла курс. Другий проект Федора також пов’язаний з порятунком життів — це повністю укомплектовані необхідними засобами першої домедичної допомоги аптечки автомобілістів.
Цьогоріч понад три тисячі осіб обговорять майбутнє в економіці, політиці, соціології. На форум щорічно приїжджають найвпливовіші політики у світі, творчі люди, активісти, бізнесмени, соціальні підприємці. Найголовніше, для чого всі їдуть у Давос, — це обмін досвідом, знаннями, пошук міжнародних партнерів й однодумців і, звичайно, натхнення.
Окрема секція буде присвячена молодим підприємцям, їхнім історіям і досвіду. Федір подав заявку на участь у цій секції через міжнародну спільноту Global Shapers, представництво якої є в Одесі. Він пройшов жорсткий відбір і потрапив у число 50 молодих людей з усього світу, які виступлять на форумі.
Одеська область
220
220
Всесвітній економічний форум запросив одеського підприємця Федора Сердюка взяти участь у щорічній зустрічі в Давосі з 22 по 25 січня. Федір Сердюк — засновник освітнього проекту FAST, який навчає першої домедичної допомоги

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
16 квітня відзначаємо День геолога в Україні 117
-
2Всесвітній день визволення в’язнів фашистських концтаборів 104
-
3Конституція Пилипа Орлика стала важливою віхою в історії української державності 95
-
4Львівщина прощається з видатною актрисою Таїсією Литвиненко 62
-
5Культура може бути не лише засобом реабілітації ветеранів, а й полем для їхніх професійних можливостей 60