Шахти державних підприємств «Лисичанськвугілля» та «Первомайськвугілля» на Луганщині зупинили процес виробництва. Причиною стала відсутність електропостачання, без якого видобуток палива неможливий. Знеструмлення уникли лише водовідлив та системи провітрювання. За словами голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця, підприємства працюють в обмеженому режимі. Гірники спускаються під землю тільки для контролю атмосфери. Поверхневі споруди на шахтах повністю знеструмлені, і шахтарі, піднімаючись вгору, змушені митися крижаною водою. Така ж сама ситуація на державних шахтах Донецької та Волинської областей. Вугільні підприємства були знеструмлені через величезні борги за електрику.
74
В Луганській області через відсутність електропостачання шахти «Лисичанськвугілля» та «Первомайськвугілля» зупинили процес виробництва.

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Руслан Стефанчук: Молодіжна рада — простір для формування законодавчих ініціатив, що відображають потреби та амбіції молоді 130
-
220 квітня — Воскресіння Христове (Великдень) 123
-
3Всесвітній день Матері-Землі 113
-
4Всесвітній день книги і авторського права 80
-
5Чернівецький краєзнавчий музей – один із найдавніших в Україні 64