Його викрила Служба безпеки України. Ще у травні 2014 року цей «громадський активіст» брав участь в організації та проведенні в Попасній псевдореферендуму про «самостійність ЛНР». На мітингах закликав до відокремлення Луганської області від України. Новоайдарський районний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину і засудив його до ув’язнення. Щоправда, заочно.
267
За посягання на територіальну цілісність і недоторканність нашої держави до семи років ув’язнення засуджено комерсанта з Луганщини.

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День Служби безпеки України 550
-
2Міжнародний день театру 278
-
3На Буковині у гірському селі Дихтинець відкрили амбулаторію загальної практики — сімейної медицини 137
-
4Галина Михайлюк: Розширюємо географію парламентської дипломатії та поглиблюємо зв’язки з колегами з Південно-Східної Азії, Канади та Африки 97
-
5Щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури 81