Їхній перебіг і відповідність технологічному циклу контролює замовник — Служба автомобільних доріг у Луганській області. Напередодні було виконано роботи з холодного фрезерування, триває укладання дрібнозернистого асфальтобетону. Загалом, як поінформували у САД, на території Луганської області налічується 5 тис. 898 км автошляхів загального користування і, зокрема, 3 тис. 616 км на підконтрольній українській владі території.
422
На ділянці автодороги Р-66 Демино-Олександрівка — Сватове — Лисичанськ — Луганськ між Кремінною та Рубіжним тривають поточні ремонтні роботи.

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День Служби безпеки України 550
-
2Міжнародний день театру 278
-
3На Буковині у гірському селі Дихтинець відкрили амбулаторію загальної практики — сімейної медицини 137
-
4Галина Михайлюк: Розширюємо географію парламентської дипломатії та поглиблюємо зв’язки з колегами з Південно-Східної Азії, Канади та Африки 97
-
5Щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури 81