Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Перший заступник Голови Руслан Стефанчук та голови комітетів Парламенту України взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у зв’язку з 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та поклали квіти до пам’ятника на могилі Невідомого Солдата.
Політика
535
535
Дмитро Разумков, Руслан Стефанчук та голови комітетів Парламенту України поклали квіти до пам’ятника на могилі Невідомого Солдата.

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Міжнародний день театру 281
-
2На Буковині у гірському селі Дихтинець відкрили амбулаторію загальної практики — сімейної медицини 139
-
3Галина Михайлюк: Розширюємо географію парламентської дипломатії та поглиблюємо зв’язки з колегами з Південно-Східної Азії, Канади та Африки 101
-
4Щодо спрощення процедури відведення земельних ділянок для розвитку цифрової інфраструктури 84
-
5Відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики 74