У цих осередках у громадах людям безоплатно надають психосоціальну, юридичну підтримку й фахові консультації.
Перспективи такої співпраці сьогодні під час зустрічі обговорили заступник керівника краю Юрій Гузинець, представники Центрального й Львівського регіонального офісів ЮНІСЕФ, Служби у справах дітей обласної військової адміністрації та інші.
«Розширення мережі центрів життєстійкості зараз є важливим завданням для всіх регіонів країни. Одним із ключових пріоритетів це є і для Закарпаття», – підкреслив Юрій Гузинець.
Він відзначив, що зараз в області функціонують 5 центрів життєстійкості, ще в кількох громадах триває процес створення таких осередків. Паралельно відбувається й запуск центрів соціальної підтримки дітей та сімей.
З моменту старту пілоту Мінсоцполітики в Україні запрацювало вже приблизно 250 центрів життєстійкості. Майже пів сотні з них вдалося відкрити за сприяння Дитячого фонду ООН, розповіли представниці головного офісу ЮНІСЕФ у м. Києві Тетяна Федоренко та Яна Любимова.
Вони наголосили, що команда організації готова надавати інформаційну підтримку щодо розвитку послуги життєстійкості в області, а також проводити навчальні сесії, тренінги, супервізії та інші активності для спеціалістів і фасилітаторів у громадах.
За матеріалами Закарпатської ОВА.