«Долучилася до організації зустрічі-дискусії на тему «Протидія ворожій пропаганді та дезінформації» за участі делегації Парламенту Австрії, яку представляли члени всіх чотирьох основних партій, що послідовно підтримують Україну», — повідомила заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

Серед учасників з Австрії: Петра Байр, депутатка і голова Комітету закордонних справ; депутати Давід Штегмюллер, Генріке Брандштеттер та Андреас Мінніх.

Учасники зустрічі обговорили:

- російські наративи та механізми поширення дезінформації;

- як діють гібридні кампанії в Європі;

- які ефективні кроки можуть робити парламенти й уряди, щоб протидіяти таким загрозам.

На жаль, Австрія часто стає мішенню російської інформаційної війни. Погодилися, що ігнорувати цей вплив, який нерідко переростає у втручання у внутрішні справи держави, не можна. Необхідні чіткі й скоординовані відповіді на загальноєвропейському рівні», — резюмувала Євгенія Кравчук.

Ініціатор зустрічі — народний депутат Богдан Яременко. Зі словом також виступили голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, експерти зі стратегічних комунікацій, зокрема з ГУР та Центру протидії дезінформації.

Пресслужба Апарату Верховної Ради України.