Культура / Там, де читати не розучилися...

Для бібліотек міста Горішні Плавні, що на Полтавщині, придбали ще 1359 нових книжок.
Для бібліотек міста Горішні Плавні, що на Полтавщині, придбали ще 1359 нових книжок.
Про Словник говіркових, розмовних, рідковживаних та застарілих слів української мови, укладений професором Миколою Ткачем.
Про моновиставу «Голос тихої безодні» за п’єсою Неди Нежданої у Запорізькому академічному театрі молоді.
Три дні відкритих дверей, які докорінно змінили ставлення до біодовкілля та професії аграрія підлітків з батьківщини Максима Рильського у селі Романівка на Житомирщині.
Щойно побачила світ книга Станіслава Аржевітіна «Шкільництво» — черговий том із серії «Історія верховинського села».
У Києві в палаці «Україна» відбувся концерт гурту «Dagamba», де музиканти показали одну з найексцентричніших своїх програм #LudwigVanRammstein.
Певна містерія дива постає у картинах Марії Антонів.
Біль переселенців на сторінках роману «Мондегрін. Пісні про смерть і любов» Володимира Рафєєнка.
У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбулася презентація другого номера «Українського млинологічного журналу».
У «Мистецькому Арсеналі» відкрита виставка «Подолання гравітації», присвячена творчості Параски Плитки-Горицвіт.
У Недобоївській ОТГ на Буковині громада вирішила сама переглянути систему функціонування бібліотек та будинків культури, ефективніше використовучи на це зароблені кошти.
Одинадцятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2019» відбувся у Вінниці в новому приміщенні.
Цього тижня Центральна академія драми Китаю в місті Ціндао провела церемонію нагородження переможців VIII Міжнародної театральної премії академії (Акт Авард).
Сесією Малинської районної ради на Житомирщині 2019-й було проголошено роком відомого письменника і народознавця Василя Скуратівського.
Цікаві факти про українську мову.
Цього тижня Центральна академія драми Китаю в місті Ціндао провела церемонію нагородження переможців VIII Міжнародної театральної премії академії (Акт Авард).
Сесією Малинської районної ради на Житомирщині 2019-й було проголошено роком відомого письменника і народознавця Василя Скуратівського.
У Києві відбулася конференція «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки: до 20-річчя Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського».
Роботи з реставрації Невицького замку розпочнуться після проведення передбачених законом тендерних процедур і мають завершитися до кінця наступного року.
10—13 жовтня у Києві та Ірпені тривав І Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів «Кочур-Фест».