Культура / Небокраї Юрія Нагулка

У Житомирі в мистецькій галереї Gnatyuk Art Center відкрилася персональна виставка картин заслуженого художника України Юрія Нагулка.
У Житомирі в мистецькій галереї Gnatyuk Art Center відкрилася персональна виставка картин заслуженого художника України Юрія Нагулка.
Одному з найкращих зібрань старожитностей Волині, Любомльському краєзнавчому музею, виповнилося 50 років.
У селі Мартинівка Парафіївської громади урочисто відкрили відреставрований бюст Тараса Шевченка — він був розстріляний російськими окупантами навесні минулого року.
Хмельницький обласний художній музей за підтримки Українського культурного фонду організовує арт-резиденцію та запрошує до участі українських живописців.
У Національному музеї «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9) щойно завершився виставковий проєкт Владислава Шерешевського під провокативною назвою «Київська перепічка».
Переможці традиційного конкурсу самодіяльної творчості серед вишів Дніпра «Студентська весна-2023» віддали отримані призові гроші на придбання автівки для ЗСУ.
Фотограф, годинникар-ювелір і підприємець Ерік Паратча з французького міста Роанн з дитинства мав хист до малювання.
У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся День відкритих дверей «Бібліотека — наш дім», присвячений 83-й річниці з часу створення головної книгозбірні регіону.
Минулого тижня актор-франківець Лесь Задніпровський відзначив своє 70-ліття.
Інтерактивні інноваційні підходи, які застосовуються у закордонних музеях, але в українських поки ще не реалізовувались, впроваджують у Музеї історії Дніпра.
У столичному Театрі на Подолі режисер Максим Голенко поставив «Зелені коридори» за однойменною п’єсою Наталки Ворожбит.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на всіх п’яти поверхах Українського дому.
У музеї-садибі Михайла Коцюбинського завершили реставрацію двох меморіальних предметів.
55-ліття літературної студії «Сівач» відзначили в Кропивницькому
Сумна доля села, яке на початку ХХ століття було відомим на Волині містечком.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на виставці, яка розмістилась на всіх п'яти поверхах Українського дому.
10 червня у Національної філармонії України відбудеться концерт-присвята загиблим артистам.
Ця україночка Софія-Зоряна Пампур (на знімку) мешкає з мамою у Фінляндії.
У Житомирі запрацював «Етнопростір», його створила Ангеліна Нестерова, відома як керівниця зразкового фольклорного гурту «Джерельце».
Такий важливий посил, як на мене, несе твір Івана Багряного «Тигролови», що його взявся втілити на своїй сцені у вигляді мюзиклу колектив Національної оперети України на чолі з Богданом Струтинським, прем’єра якого вже незабаром.