Дніпропетровська область / «Теплі кредити» зігріли понад сотню будинків на Дніпропетровщині

В Дніпропетровській області 129 ОСББ отримали від початку року «теплих кредитів» на 31 млн грн.
В Дніпропетровській області 129 ОСББ отримали від початку року «теплих кредитів» на 31 млн грн.
Учасники злочинної групи, до якої входили депутат райради у Кривому Розі та патрульний поліцейський, вимагали у місцевого мешканця 160 тис. дол.
Перші шість муніципальних пунктів прийому вторинної сировини з’являться в Дніпрі вже до кінця року: по два в Чечелівському, Амур-Нижньодніпровському і Самарському районах.
Проблему з нестачею місць у дитячому садку селища Іларіонове, що на Дніпропетровщині, вирішить новий заклад на 115 місць.
Майже 14 тисяч звернень на лінію «102» щодо домашнього насильства фіксують щомісяця в Дніпрі.
Збитків на 400 тис. грн завдали державному бюджету чиновники райради та директор одного з ТОВ. Вони нажилися на ремонті дитячої спортивної школи.
Маріїнську багатопрофільну гімназію модернізують зовні й усередині.
Європейський банк реконструкції та розвитку планує виділити на капремонт доріг області 50 млн євро строком до 13 років.
На Дніпропетровщині медичні працівники отримають 18,5 тис. костюмів найвищого класу біологічного захисту.
На Дніпропетровщині 250 жителів краю за тиждень донорської акції здали 112 літрів крові.
У Дніпрі відкрито курси з перевезення маломобільних пасажирів.
Для учасників АТО/ООС з Дніпропетровщини виділено 2,5 млн грн на навчання.
СБУ та прокуратурою проведено обшуки в департаменті Дніпровської міськради і на двох підприємствах.
Уперше за 20 років чотири тисячі жителів селища Новомиколаївка Верхньодніпровського району, дві школи, дитячий садок і амбулаторія отримали якісне водовідведення.
Серйозні зміни відбуваються під час реконструкції вулиці Яворницького та капремонту площі Шевченка.
До 246 випадків зросла кількість інфікованих COVID-19 з початку пандемії на Донеччині.
У Дніпропетровській області після карантину відновили роботу майже 180 дошкільних установ Дніпра, 160 — Кривого Рогу.
Масштабну екологічну катастрофу може спричинити ситуація, що склалася через забруднення річки Татарки на Дніпропетровщині.