Баланс тижня / Мораторій скасували, а тарифи зросли

Борги українців за комунальні послуги колосальні.
Борги українців за комунальні послуги колосальні.
Станом на початок січня 2024 року всі овочі борщового набору в Україні, крім цибулі та моркви, коштують на 20% дорожче, ніж рік тому.
1 січня почався другий етап земельної реформи — землі сільськогосподарського призначення у приватній власності можуть купувати юридичні особи — компанії, банки, територіальні громади.
Податком у 18 відсотків обкладатиметься кожне надходження на картку фізичної особи, відповідно до затвердженої урядом Нацстратегії доходів.
Міністерство оборони має намір забезпечити військових максимальною кількістю дронів.
В українському пенсійному законодавстві відбудуться чергові зміни.
Торік Agricom Group завершила другий етап реорганізації заводу, який виготовляє пластівці із зернових культур і продукти на їх основі під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWOATS та YUMMOJI.
Підприємці б’ють на сполох, але дарма: який податковий штраф є незаконним.
Український бізнес другий місяць поспіль стримано оцінює поточні результати діяльності своїх підприємств у найближчій перспективі.
У листопаді загальний обсяг експорту товарів з України сягнув 9,2 мільйона тонн, із них 783 тисячі тонн припадають на вантажний транспорт.
Ціни на огірок в Україні продовжують стрімко зростати.
В Україні виплати збільшуються в багатьох фахівців різних рівнів кваліфікації.
Дизель та бензин для армії маркуватимуть кольором: це зроблять для того, щоб унеможливити крадіжки палива, призначеного для військових.
Цього року й у попередні опалювальні періоди в Україні основна субсидія була спрямована на покриття витрат за газ та електроенергію.
Цього року 67% співгромадян опинилися за межею бідності.
Україна максимально підготувалася до наступної зими, зокрема завдяки збільшенню власного видобутку газу.
Так вважає народний депутат від фракції «Слуга народу», голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Тепер сировину для боєприпасів і бойових частин ввозитимуть до України швидше та за спрощеною процедурою.
Потреби для швидкої відбудови України залишаються на рівні до 15 млрд доларів, заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, якого цитує прес-служба уряду.
Уряд ухвалив рішення, які дадуть змогу залучити 1,85 млрд доларів від міжнародних партнерів для відновлення нашої країни, економіки та фінансування дефіциту державного бюджету.