Освіта / Відзначили вчителів-волонтерів

Освітяни Людмила Булигіна та Юрій Гайдученко отримали премію Global Teacher Prize Ukraine-2022 у номінації «Вчителі-волонтери».
Освітяни Людмила Булигіна та Юрій Гайдученко отримали премію Global Teacher Prize Ukraine-2022 у номінації «Вчителі-волонтери».
У Німеччині розпочав роботу український освітній хаб.
У містечку Лисянка, що на Черкащині, першачків виховує вчителька з понад 30-річним стажем Оксана Василівна Власюк.
2 жовтня — Український День вчителя.
Перш ніж очолити в 2020 році відділ освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської громади, Людмила Панченко (на знімку) працювала методистом районного відділу освіти, потім десять років — директором закладу освіти №2 міста Мар’їнки.
Понад 10 тисяч марокканських студентів, які здобувають освіту в Україні, зможуть продовжити навчання в оптимальному для них форматі — дистанційному, очному чи змішаному.
У Хмельницькому міський департамент освіти і науки рекомендував школам проводити навчання по суботах задля того, щоб максимально використати теплі сонячні дні.
17-річний студент НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського Ігор Клименко (на знімку) став переможцем всесвітньої студентської премії Global Student Prize.
Станом на 5 вересня в Україні постраждав 2 461 заклад освіти: зокрема 284 повністю знищено та 2 177 пошкоджено.
У школах столиці воюючої України в День знань розпочався новий навчальний рік.
За результатами цьогорічної вступної кампанії кількість заяв вступників на IT-спеціальності перевищила 100 000.
Але так пощастить не всім учням. Як повідомили в Хмельницькій ОВА, до очного навчання готові трохи більш як половина закладів освіти краю.
Безплатну платформу, на якій розміщені всі шкільні підручники, запровадили в Дніпрі, аби полегшити дітям онлайн- і офлайн-навчання.
З початком війни шкільні автобуси перетворилися на евакуаційні, самі школи — на сховища чи волонтерські хаби, де годували, рятували від обстрілів місцевих, прихищали переселенців, плели (й плетуть!) сітки для ЗСУ.
1 вересня в Україні стартує новий навчальний рік — один із найскладніших за всі часи Незалежності.
Початок занять нового 2022—2023 навчального року у закладах освіти Донецької області відбуватиметься тільки в дистанційному форматі, про це офіційно повідомили у департаменті освіти та науки Донецької облвійськадміністрації.
На Сумщині понад чотирьохсот шкіл розташовані у небезпечній прикордонній зоні, куди дуже часто щось «прилітає».
Для більшості учнів Дніпропетровщини з нового навчального року буде організовано дистанційне навчання, змішану онлайн-офлайн форму застосують в громадах, які не постраждали внаслідок обстрілів.
Відсьогодні в електронних кабінетах вступників на сайті vstup.edbo.gov.ua з'явились рекомендації для зарахування на бюджет до закладів вищої освіти.
Абітурієнти подали понад 996 тисяч електронних заяв про вступ до закладів фахової передвищої та вищої освіти.