Освіта / Виші у війні: втрати і здобутий досвід Полегшені умови вступу виконали соціальну місію

Прийдешня вступна кампанія для українських університетів, передусім для переміщених, може бути набагато складнішою за попередню.
Прийдешня вступна кампанія для українських університетів, передусім для переміщених, може бути набагато складнішою за попередню.
Міністерство освіти працює над розширенням мережі тимчасових екзаменаційних центрів за кордоном, де українські абітурієнти складатимуть Національний мультипредметний тест.
Унаслідок російського вторгнення в Україні пошкоджено 3180 закладів освіти, 350 із них зруйновано вщент.
Учні японської школи Одате із префектури Акіта передали кошти на потреби українців.
В Україні проведуть апробацію єдиного державного кваліфікаційного іспиту для бакалаврів з кібербезпеки.
Днями у столичних школах розпочали приймати документи від батьків майбутніх першачків.
Більшість студентів, учнів та їхніх родин відчули погіршення якості навчання після повномасштабного наступу російських окупантів.
Сьогодні, 27 березня, в столичних школах розпочали приймати документи від батьків майбутніх першачків.
Запрацювала новітня установка із сушіння деревини.
Виховувати переможців мають намір математики, які започатковують у Хмельницькому заняття в новоствореній «Школі аналітики» для старшокласників.
Міністерство освіти і науки затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році Національного мультипредметного тесту (НМТ).
Учасники добровільної сертифікації педагогів початкових класів отримали результати так званого учительського ЗНО.
В Івано-Франківську відбулася презентація видання «Чорний лебідь в історії Херсонського державного університету, або Хроніки релокованого вишу».
Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак і новий очільник МОН Оксен Лісовий (на знімку вгорі) подали свої дисертації на перевірку до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
У Центрі творчості дітей та юнацтва Святошинського району Києва відкрилася персональна виставка «Незламна українка Світлана Мархонос».
Цього року в грудні випускники магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» вперше складатимуть єдиний кваліфікаційний іспит.
Про роботу навчальних закладів в умовах війни та їхню соціальну відповідальність говорили учасники дводенної «Школи стійкості університетів».
Більшість школярів пишаються своєю країною і вважають, що українська мова має бути єдиною державною.
Цього тижня абітурієнти отримали змогу ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ з історії.
Зимові блекаути надихнули Анастасію Власюк (на знімку) — восьмикласницю Судилківського ліцею, що в Шепетівському районі на Хмельниччині, — на написання наукової роботи «Енергогенератор у побуті».