Хмельницька область / Хмельниччина: Пожежники, поліція і медики — під одним дахом

У Гуківській сільській територіальній громаді відкрито перший на Хмельниччині Центр безпеки громадян.
У Гуківській сільській територіальній громаді відкрито перший на Хмельниччині Центр безпеки громадян.
Такі новації хмельницька міська влада обіцяє запровадити в електротранспорті вже з липня.
У Білогірській територіальній громаді розпочали роботу чотири нові поліцейські станції.
Фонд держмайна оголосив аукціон з приватизації історичної будівлі, що на Хмельниччині.
Майже півсотні «розумних дощок» придбали для Хмельницької територіальної громади, витративши із міського бюджету 5,3 мільйона гривень.
Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги отримав десять нових «швидких».
Робив це завідувач авіаційно-технічного складу однієї з військових частин на Хмельниччині.
Члени громадських організацій «Городоцька козацько-десантна січ» та «Тернопільський козацько-десантний рій» передали овочеву посилку воїнам на схід країни.
Хмельницька АЕС стала одним із найпотужніших підприємств краю.
Четвертий рік поспіль у придністровських районах України і Молдови відзначають Міжнародний день Дністра, однієї з найбільших європейських річок, яка в Україні є третьою за довжиною після Дніпра й Південного Бугу.
Дізнатись про секрети самчиківського розпису могли викладачі мистецьких шкіл регіону, для яких було організовано майстер-клас у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.
Завдяки проекту «Дія. Цифрова освіта» сільські бібліотеки територіальних громад краю отримали триста одиниць комп’ютерної техніки.
Таку технологію почали використовувати у Хмельницькому для того, щоб збагатити воду в річці киснем.
На лісових плантаціях «посівна» починається рано.
У регіоні розташування Хмельницької атомної станції, у межах її санітарно-захисної зони та на території низки районів Хмельницької та Рівненської областей розпочалися навчання з антитерористичної захищеності.
У Хмельницькому День Героїв відсвяткували масштабно.
Після того, як Кам’янець-Подільський об’єднався із дванадцятьма навколишніми селами, по-новому доводиться розв’язувати транспортні проблеми громади.
Побачити автентичну красу старовинних вишитих сорочок усі охочі можуть у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.
Тиждень моди «SPRING FASHION WEEK» у форматі онлайн-показів триває в Кам’янці-Подільському.
До приватизації на Хмельниччині цьогоріч представлено 18 об’єктів.