Захід організовано Міністерством у справах ветеранів України спільно з Федерацією стронгмену України за підтримки Міністерства внутрішніх справ України та Львівського державного університету внутрішніх справ.

Турнір є важливою складовою системи розвитку спорту для ветеранів та ветеранок війни, яку впроваджує Мінветеранів. 

В рамках змагань учасники демонструють свою силу та витривалість у таких дисциплінах:

• жим лежачи;

• веслування на тренажері «Concept–2»;

• ейрбайк;

• ривок гирі.

Мета змагань – не тільки визначити найсильніших, а й підтримати наших Захисників і Захисниць. Завдяки турніру, організованому в рамках проєкту Мінветеранів «Розвиток спорту для ветеранів», учасники мають можливість відновити фізичну форму, покращити психологічний стан та знайти підтримку серед ветеранської спільноти.

На урочисте відкриття турніру завітала й Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова.

«Ветеранський спорт – це не лише про витривалість, силу і перемоги. Спорт – це про єдність, про підтримку тих, хто поруч, про спроможність долати будь–які виклики. Кількість ветеранів та ветеранок, які долучаються до змагань, зокрема у Львові, – підтвердження того, що підтримка спорту на часі, адже ветерани обирають активне життя. Дякую всім, хто підтримує цю важливу ініціативу!» – сказала очільниця Мінветеранів. 

Нагадаємо: Всеукраїнський турнір «СИЛЬНІ УКРАЇНИ» розпочав свій сезон в Одесі. Третій етап Всеукраїнського турніру відбудеться у травні у Кропивницькому.

Ознайомитись з іншими важливими спортивними подіями та змаганнями можна в Єдиному календарному плані спортивних змагань та заходів зі спорту ветеранів війни на 2025 рік.

За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України.