Відкриваючи захід, заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін презентував Проєкт, його компоненти, обсяги фінансування, наявні результати та подальші плани. Він зазначив, що HEAL Ukraine спрямований на відновлення та покращення доступу до основних медичних послуг, задоволення нових та невідкладних потреб у медичних послугах та забезпечення фінансового захисту у надзвичайній ситуації.

Серед іншого, Ігор Кузін поінформував про стан виконання будівельних робіт, що вже проводяться. Зокрема, у Ірпінській центральній міській лікарні, центрах первинної медико–санітарної допомоги Вінниччини та поліклінічному відділенні Носівської міської лікарні ім. Ф.Я.Примака (Чернігівська область).

Учасників конференції запросили долучитись до відновлення та реконструкції у сфері охорони здоров’я. Цього року у межах Проєкту планується розпочати реконструкцію Дитячої обласної клінічної лікарні, що знаходиться у Миколаєві, Центральної міської лікарні у Рівному та будівництво Центру комплексної реабілітації «Фенікс» у Волинській області тощо. Особливу увагу було приділено таким закладам як Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна», реабілітаційний центр 4.5.0 в Ужгороді та Український державний медико–соціальний центр ветеранів війни у Київській області. 

У свою чергу старший економіст з питань охорони здоров'я представництва Світового банку в Україні Якуб Какітек наголосив на важливості взаємодії та потенційних інвестиційних можливостях українських і міжнародних компаній.

Організатори заходу надали детальну інформацію щодо умов проведення тендерних закупівель і вимог до учасників електронних торгів. 

Онлайн–конференції об’єднала близько ста учасників, серед яких представники групи Світового банку, Банку розвитку Ради Європи, будівельних та інжинірингових компаній, медичних закладів Інжинірингова.

За матеріалами Міністерства охорони України.