Метою зустрічі було обговорення гендерно–чутливого лідерства в державних установах, а також можливостей співпраці в рамках ініціативи Gender–Responsive Leadership (GRL) Initiative.
Під час зустрічі Оксана Осьмачко наголосила на важливості впровадження принципів гендерної рівності на всіх рівнях управління. Також відзначила актуальність навчальних програм з гендерно–чутливого лідерства для українських посадовців.
«Наша мета – створити інклюзивне та гендерно збалансоване середовище в державному секторі. Адже тільки таким чином ми зможемо забезпечити ефективне управління та відповідальність на всіх рівнях», – відзначила заступниця Міністра.
Представники FBA підкреслили свою готовність надати експертну підтримку у впровадженні навчальних курсів з гендерного лідерства для керівників вищої та середньої ланки управління. Зокрема, обговорювалася можливість проведення 1–2 денних курсів для українських посадовців у співпраці з UNDP та іншими міжнародними партнерами. Академія Фольке Бернадота має значний досвід роботи у конфліктних та постконфліктних країнах і готова поділитися своїм напрацюванням з українськими лідерами.
У підсумку зустрічі було досягнуто домовленості щодо продовження консультацій та розробки спільних проєктів, спрямованих на підвищення ефективності гендерно–чутливого управління у державному секторі. Очікується, що перші навчальні курси стартують уже найближчим часом, залучаючи як вищих посадових осіб, так і керівників середньої ланки.
За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України.