Соціальні менеджери, психологи та фахівці соціальної роботи надаватимуть тут безплатну психосоціальну підтримку, соціальні послуги та консультації для понад чотирьох тисяч жителів громади, які вимушено переїхали до столиці через війну. Центр життєстійкості став результатом співпраці Міністерства соціальної політики, місцевої влади, Нижньодуванської військової адміністрації та БФ «Карітас-Київ». З 31 березня він приймає громадян за адресою: м. Київ, вул. Здолбунівська, 3-А.
«Під час війни підтримка людей має бути не просто декларацією, а дією. Ми бачимо, як громади об’єднуються навколо спільної мети – зберегти внутрішню силу та згуртованість. Центри життєстійкості – це не про стіни, це про серце громади. Ми вдячні партнерам та кожному, хто робить такі місця можливими, особливо для тих, хто втратив дім, але не втратив себе», – наголосила Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович.
Зазначимо, що Нижньодуванська громада першою серед релокованих громад Луганщини за власні кошти відремонтувала приміщення, облаштувала простір для індивідуальної та групової роботи, дитячі кімнати та зони для первинного консультування. Також до експериментального проєкту Міністерства соціальної політики приєдналися ще шість громад Луганщини: Біловодська, Гірська, Білокуракинська, Лисичанська, Марківська та Кремінська. Невдовзі вони також відкриють свої центри життєстійкості.
За матеріалами Урядового порталу.