Лоти були представлені на Сумщині, Харківщині, Кіровоградщині, Одещині, Хмельниччині, Житомирщині, Київщині, Закарпатті та Миколаївщині. Загальна площа представлених земель – 2890 гектарів.

Сумарна кількість пропозицій від учасників – 122. Середня вартість суборенди за 1 гектар – 12 898 грн. Підвищення вартості усіх земельних ділянок відбулося у 3,5 раза.

Найбільший та найдорожчий лот тижня – земельна ділянка на Миколаївщині площею 1120 га. За неї змагалися 5 учасників. Її стартова вартість збільшилась до 11,2 млн грн. Ціна за гектар цієї ділянки – 10 074 грн.

«Показники цього тижня підтверджують, що відкриті та конкурентні торги — це ефективний інструмент управління державними землями. Продовжуємо працювати, щоб кожен гектар державної землі приносив користь громадянам та державі», – наголосив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль.

Нагадаємо, що за підсумками півріччя з 1 жовтня 2024 року у системі «Prozorro.Продажі» проведено 506 онлайн-аукціонів суборенди державних сільськогосподарських земель загальною площею 35 235 гектарів у 17 областях України.

За результатами 271 – укладено договори суборенди на земельні ділянки площею 20 521 га. 584,9 млн грн з урахуванням ПДВ сплачено за право користування державними сільськогосподарськими землями в межах проєкту «Земельний банк».

Довідково. Впровадження Земельного банку – результат спільної роботи Фонду державного майна з Міністерством економіки, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством юстиції України.

За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України.