Полтавська область / У Щербанівській ОТГ молодь наводить лад у селах громади

У Щербанівській ОТГ, що під Полтавою, активісти молодіжної ради, яка діє при тамтешній однойменній сільраді, зініціювали проведення екологічних толок у довколишніх селах.
У Щербанівській ОТГ, що під Полтавою, активісти молодіжної ради, яка діє при тамтешній однойменній сільраді, зініціювали проведення екологічних толок у довколишніх селах.
У Гадячі, що на Полтавщині, оголосили відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс на кращий концептуальний проект пам’ятного знаку «Землякам, що стали на захист України».
В Пирятинской ОТГ на Полтавщине начали предоставлять услугу «социального такси».
На базі Полтавського обласного військового комісаріату відбулися триденні тренування осіб, які організовують територіальну оборону в регіоні.
У селі Мачухи, що поблизу Полтави, встановили інформаційне табло для вимірювання швидкості в населених пунктах, яке називають інтерактивним радаром.
У Миргороді, що на Полтавщині, розробляють електронну туристичну карту міста.
Фахівці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і департаменту кіберполіції Нацполіції України домовилися про співпрацю.
Офіс цифрових компетентностей облаштували й відкрили у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.
Підбито підсумки традиційного обласного конкурсу на краще родинне дерево під девізом «Нашому роду нема переводу».
Небайдужі мешканці міста Лубни, що на Полтавщині, об’єдналися задля очищення від сміття та інших руко-творних і нерукотворних «загат» невеличкої річечки Луб’янки.
У Пирятині пройшло позачергове виїзне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
У Полтаві після послаблення карантинних обмежень знову почав працювати «Екобус» — спецавтомобіль для збирання небезпечних відходів у мешканців міста (на знімку).
У Кременчуці відзначили 110-ліття з дня народження почесного громадянина міста, багаторічного керівника двох тамтешніх заводів-гігантів — вагонобудівного й автомобільного — Івана Приходька.
Представники громадської організації «Полтавська асоціація бізнесу» придбали три апарати штучної вентиляції легень для медзакладів Полтави.
На засіданні виконкому Кременчуцької міськради на Полтавщині ухвалили рішення про перерозподіл бюджетних асигнувань на користь соціально незахищених категорій.
49,5 млн грн загалом отримали від продажу сільгосппродукції понад сім тисяч мешканців Полтавщини.
У селі Яхники Лохвицького району, що на Полтавщині, почав повноцінно функціонувати підрозділ місцевої пожежної охорони.